Bu da denizlinin kara corsa c 'si

• Konuyu başlatan ozzyouz
  • Başlangıç tarihi

BluuBZeR0

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Logosuz panjur bulursan bana da bildir :D

KuTLuHaN06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel olmus corsaya ne yapsan yakısıor :D

52 AY 370

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2005 Opel corsa C 1.3 cdtı enjoy sport

Kanki senin arabada çok tatlıyaa / Ya bende angel'ları sonar almayı düşünüyorumya bu seninkilere h7 'mi oluyo / bide irmscher nerden aldın onunda fotosunu koyarsın artık eğer benımde hoşuma giderse bi tanede bana alırızya

Son düzenleme:
O

ozzyouz

Bilgi Girilmemiş
selamlar ordulu kardeşim öncelikle teşekkür ederim yorumların için..
ızgaralar alt kısmın ızgarası yani logo iptali olan kısmın değil.. opel bayiisinden aldım dostum irmscher deil . irmscher nerdeee :( olsa uyugn fiyata ...
2.si angel kısmına dikkat çok dandik mallar... dandikliğini bırak dostum da ,alacagın yere dikkat et söz al bir sorun çıktıgında yapacagına dair... sonra adamı köpek gibi kovalatıyorlar peşinden gerçi eşşek gibi yapıyorlar sonunda ama :D Merttuningden alma bu da bi dipnot ;) aracının rengini ii degerlendir çok tatlı..
son alarak sonar ii seçim şimdiki aklım olsaydı sonar birazdaha ii bi seçim olurdu die düşünüyorum

O

ozzyouz

Bilgi Girilmemiş
Dostum H1 benim ampüller xenonla alacaksan eğer zaten xenonsuz angel bi halta yaramaz

52 AY 370

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2005 Opel corsa C 1.3 cdtı enjoy sport

Sanada slm'lar ya ben karlık aldım demişsınya onu dedım takdırdığında resimleri koyarsın diye bide içde nerden aldığını sormuşdum / İçde sonar istiyorum yada FK1 olabilir diyorum kararsızımya onların arasında

O

ozzyouz

Bilgi Girilmemiş
yok dostum karlık almadım henüz .. boyasız 150 ytl 50 deboya dsn 200 ytl irmscher gösterdiğim karlık ... maslak oto sanayide tuninggarage yapıyor..
FK trde bulamazsın sonar 300 ytl civarında

O

ozzyouz

Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar sis farını da aldım gsi ızgaralarla beraber son fotoları ...

grnt040jr7.jpg

grnt039pi5.jpg

http://img208.imageshack.us/img208/6065/grnt040jr7.jpg