bu deney dünyanın sonunu getirebilir...

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
Iyide, benim bildigim kadariyla bir ay boyunca protonlar saat yonunde donecek, sonraki 1 ayda ters tarafa donduruldukten sonra carpisma gerceklestirilecek. Yani bir facia olsa bile, bu en az iki ay sonra olur. yoksa benmi yanlis biliyorum???

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Iyide, benim bildigim kadariyla bir ay boyunca protonlar saat yonunde donecek, sonraki 1 ayda ters tarafa donduruldukten sonra carpisma gerceklestirilecek. Yani bir facia olsa bile, bu en az iki ay sonra olur. yoksa benmi yanlis biliyorum???

aynen dediğin gibi abi. Kasım ayında ışık hızına yakın bir hızla çarpıştırılacak proton demetleri. Şu an için yapılanlar test drive. Hızlandırıcıların, soğutucuların ve kontrolörlerin testi..

Hawkinge göre aradıkları şeyi (higgs bişeysi) bulamayacaklar; ruslara göre dünyayı ŞAk diye ikiye yaracaklar; bazı abd liler ortaya çıkan kara deliğin 4 sene içinde dünyayı yutacağını söylüyor; türkler ise "batsın bu dünya, bitsin bu rüya" deyip iftarın gözüne bakıyolar..

s3f!k

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen dediğin gibi abi. Kasım ayında ışık hızına yakın bir hızla çarpıştırılacak proton demetleri. Şu an için yapılanlar test drive. Hızlandırıcıların, soğutucuların ve kontrolörlerin testi..

Hawkinge göre aradıkları şeyi (higgs bişeysi) bulamayacaklar; ruslara göre dünyayı ŞAk diye ikiye yaracaklar; bazı abd liler ortaya çıkan kara deliğin 4 sene içinde dünyayı yutacağını söylüyor; türkler ise "batsın bu dünya, bitsin bu rüya" deyip iftarın gözüne bakıyolar..
:D
yarın bir grup vatandaşımızda oraya gidip proton taşlayacaklarmış.
"gara delik oluşturacan heii dünyayı yok edecen heii geber melun"
:p:D:D

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
Ne derece dogru bilmem, Cinlilerin Hadron carpistiricisinin cakmasini yaptiklari, hatta uzerine 12 megapiksellik kamera ve cift sim kart taktiklari bile soyleniyor.

EGR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu deneyde delik oluşursa bu delik en çokta kredi kartı madurlarının işine gelir.