BU GSI yi bilen varmi?

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben biliyorum Taner abi bulunduğu yer bizim eve çok yakın, hatta 2 gün öncesindede gördüm. Genel olarak diri duruyor araç ama kazası belası varmıdır orasını bilemicem eğer arkadaşın gelmeyi düşünüyorsa ilk gidip göreyim arabayı ona göre görüşlerimi bildireyim sana boşuna o kadar yol gelmesin.

Birde şu ilan var bi zamanlar çok takip etmiştim satılık değildi o zamanlar ama bana göre gördüğüm en temiz gsi;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...-bilene-degisen-ve-oynanan-parca-dahi-y/detay

Son düzenleme:

TanerErbay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok sagol ahmet

Istanbuldan yola cikmadan zaten orda bir servise sokturcaz.

senin begendigin aracta cok iyimis, fiyatida öyle

arkadasimin bütcesi malesef

yoksa cok güzel araclar var elbette ama hep duygusal hep duygusal iste

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tamam Taner abi İzmire geldiğinde bi çayımı içmeden bırakmam.:)

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herseyi yazmıs ama hiçbiri fiyata dahil degilmiş o ne iş :):)

VECTRAGTA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sizin baktıgınız arac daha diri ve temiz valirahmi beyin ustundeki arac benim eve cok yakın aracı biliyorum....ama sizin baktıgınız aracla bir araa denk gelmistik otobanda baya cigerli bir arac 240 km ye kadar cıkmıstık ve cok temiz bir arac ....ancak fiyatı bana dusuk geldi eger ben gördükten sonra araca herhangi bir sey olduysa bilemem ama fiyatı dusuk geldi bana gelecek olursanız buradan baktırabiliriz....

ugursilibuldu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
GSI benim bildiğim 2 ayrı kavramdır. 1.si herkesin bildiği tek kapı araç anlamına gelir Astra F nin GSI sini diyorsanız 2.0 litre motoru yani vectra 2.0 motorla aynı motor var üzerinde ufak tefek değişiklik olabilir üzerinde.
2.si GSI: Gasoline Strafied Injection = katmanlı yakıt püskürtme sistemi olan araç demektir. Düşük devirlerde yüksek tork sağlıyor.

ugursilibuldu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Taner abi arabaya baktımda kendini satıyor. param olsa kaçırmam Türkiye'ye sayılı girdi bu arabalar corsanın gsi side. doch motor var üzerinde ama motor gücü düşük ben o motorları 156 HP olarak biliyordum. ama o motor kalitelidir bir çok motora göre och motorlara göre 2 kat daha iyi olduğu doğrudur. Baştaki D harfi double demek. yani och motorun 2 kat daha iyisidir

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
94 modeller SFI değilmi zaten...