Bu mid beni delirtecek!!

skyrunnerug

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ankarada olsan hallederdik. ama son çare dediğimi yaparız sende götürür sokarsın göööözlerine...:eek:

abi dediğim gibi son çare şu karşıyakalım opel servisine gideceğim orda deniyeceğim şansımı ordan da bişey çıkmazsa seninle irtibata geçicem artık

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
abi dediğim gibi son çare şu karşıyakalım opel servisine gideceğim orda deniyeceğim şansımı ordan da bişey çıkmazsa seninle irtibata geçicem artık

ok. olmadı bakıçaz hal çaresine.....

piriulutan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ethem biliyorsunki aynı sorun bendede var eğer böyle birşeye kalkışacaksan senden haber beklerim hemen yollarım ekranı sana masrafı sorun değil

skyrunnerug

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi ben pazartesi gunu farklı bir servise gidicem orda problemi cozemezsem senin belirledigin bir gun ekranları sana gondeririz yakıt ücretlerini ve servis ücretlerini yarı yarıya indiririz tabi senin için bir mahzuru yoksa ??

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar cumartesi günü yaptırabilirim sanırım. iki ekran toplamda 150 tl tutuyor. bu ücreti ikiye bölün ve ekranları yollarken kutuların içine 75 er tl koyun ve yollayın. bende ilk fırsatta kodlamaları yaptırayım. sizde kurtulun bu dertten :)

Son düzenleme:

piriulutan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana uyar hemen hafta içi söker yollarım cumartesiye kadar. hakkın ödenmez ethem

skyrunnerug

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ethem bende 99 gt vectra var yol bilgisayarı menüsünü türkçe yapabilirmiyiz ? opcom alsak olurmu bu iş ?

abi op com ile olmuyor ki zaten bu ekran türkçe olmuyor bu arada ekranı programlamayı başardım yalnız bir sıkıntı var kilometre doğru yanlız litre değerleri yanlış şöyleki gaza bastığım zaman yükselmesi gereken anlık tüketim tam tersi düşüyor ayağımı gazdan çektiğimde 0,0lt/km olması gerekirken 99,99lt/km oluyor gaza yüklenince yükselmesi gereken değer düşüyor 4 lt kadar hatta :eek::eek: ben 2001 vectra olarak girdim 029 a kodlattım benim aracım x motor kodlu acaba 2001 vectranın z motor kodlu olmasından kaynaklanıyor olabilirmi??