Bu sene "Denize" Tatile nereye gidiyorsunuz?

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Şu anda Datçadayim. Temmuz-Ağustos düşünüyorsaniz çok kalabalik olacak gibi.

Sent from my HUAWEI MediaPad using Tapatalk 2

hemso

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
allah izin verirse 24 haziranda eşimle marmaris martı resort de olucam. (marmaris'e ilk gidişimiz)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şimdi benim konumum belli yani yüzemiyorum yazlık filan kiralıyorum işte kum deniz mangal bir kaç kadeh rakı güzel oluyor :D

erdek ocakları tavsiye ederim o zaman sana abi:)
biz arkadaşlarla sezon tam açılmadığından ev kiraladık. bildiğin daire 5 tane yatak var. banyosu tuvaleti mutfağı dolabı gardolabı vs. herşey vardı. ve günlük 35 tl :)
balkonda mangalı yaktık ooh mis. denize 1 sokak var arada :) tavsiye edebilirim...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bu sene de evciyiz :(. Ara sıra günübirlik Urla, Seferihisar yapabiliriz o kadar.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com

erdek ocakları tavsiye ederim o zaman sana abi:)
biz arkadaşlarla sezon tam açılmadığından ev kiraladık. bildiğin daire 5 tane yatak var. banyosu tuvaleti mutfağı dolabı gardolabı vs. herşey vardı. ve günlük 35 tl :)
balkonda mangalı yaktık ooh mis. denize 1 sokak var arada :) tavsiye edebilirim...

Fatih bu dediğin yer Bursa mı?

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
web adresi derken abi nergiz otel diye bir yer var orda http://www.erdek.gen.tr/Oteller/otel.asp?id=1484 linkide bu. bu adamların evleri vardı biz orda kaldık. otellerin fiyatını bilmiyorum. arayıp konuşursun abi. resimlerine baktıysan sahili çok güzeldi. denizi geçen hafta temizliyorlardı plajı falan düzeltmişlerdi. sezonu açıyorlardı...

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mersin Susanoğlu' da yazlık var, Allah nasip ederse haftaya oradayım, bu yaz 2 defa gideceğiz inşallah. Hem sakin bir yer hemde mükemmel plajı var.