Buda benden..

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: Buda benden..

spitemre link' Alıntı:
:D :D :D Ya harbıden seslı guldum durduroyorsun bırde helal valla gercı sahsen gormedım senı ama anlattıgına gore saglam kalıpları olan boylu poslu vay halıne o durdurdgun elamanın hazırolda falan beklıyodur senı :D :D

Kardeşim sorma halimi ya, boyum öyle ahım şahım birşey değil 1.86 ama kilom konusunda alçakgönüllü olmak dolunayı hilal olarak tarif etmeye benzeyebilir, yaklaşık ebatlarım şu sıra çift kanatlı bir Osmanlı kapısı kıvamında o yüzden. (:)

Durdurduğum adamların geneli sanıyorum başka bir olay var zannediyorlar, OpelsizAsla izahatımda galiba "Oh be üstümüze düşmeden herifin kapsama alanından kazasız belasız çıktık" düşünceleri arasında kaynayıp gidiyor. (:)

Olsun herşey forum için. Yani bir katkısı olamadı daha foruma ama birgün olabilir. :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Abi maşallah omuzlar fotoğraf karesine sığmamış :)

Fotoğrafa asıl sığmayan başka bir alanım lakin, genellikle dorse tabir edilen bahsettiğim bu kısım çoğu zaman koltuklara hatta banklara da sığmıyor. (:)

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Fotoğrafa asıl sığmayan başka bir alanım lakin, genellikle dorse tabir edilen bahsettiğim bu kısım çoğu zaman koltuklara hatta banklara da sığmıyor. (:)

Vay masallah

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

GNSpower link' Alıntı:
Bende hep Astra'ların içine bakıyorum yolda, hatta ara sıra korna selektör yollarını kesip sağa çektiriyorum, OpelsizAsla diyorum fakat şimdiye kadar sanırım buraya hiç üye katamadım. Yani 140 kiloluk bir mamut üzerinize doğru eğilip en şirin haliyle OpelsizAsla dediğinde bunun bir araç paylaşım platformu olduğu belli olmuyor mu? Yani neden kimse benim gül yüzüme bakıp foruma katılmıyor? (:)

kahka536 kahka536 kahka536 kahka536

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

spitemre link' Alıntı:
Murat aynen bendede var oo mılletın arabasına dogru bakıyorum adamlaer kıllanıyodur bu ne ayak dıyee :D :D

045thumbsup

Ben Hepimizin Bir ilde Olduğunu Hayal Bile Edemiyorum Hanımlar Bizi Kesin Boşardı  çekiççç çekiççç

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Güle güle kullan uzun zamandır fotoğrafları koysam fotoğrafları koysam deyip duruyordun güzel olmuş kazasız belasız inş..

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

mrt54 link' Alıntı:
045thumbsup

Ben Hepimizin Bir ilde Olduğunu Hayal Bile Edemiyorum Hanımlar Bizi Kesin Boşardı  çekiççç çekiççç

İş çıkışı kimse eve gitmezdi zaten. (:)

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

UnStabLe link' Alıntı:
Güle güle kullan uzun zamandır fotoğrafları koysam fotoğrafları koysam deyip duruyordun güzel olmuş kazasız belasız inş..

Ahmet tesekkur ederım sağolasın aynen valla sonunda ekledım resımlerı