bugun necvox9690 (DOUBLE) aldım

GALERİCİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadas kazagı yedim cihazı baglattım cd takmak istedik ama cd girmiyor megerse cd koyulan yer aşa dogru dusmus dedim bu ne bicim arkadaslık diye bozuk şeyi verdin! birde utanmadan sıfır cihaz o demeye devam etmezmi al dedim cihaz senin olsun adam kazıkladım sanıyor galba sankı ben onu baglatmıcam alıp saklıcam simdi baska cihaz almaya karar verdim böyle arkadaslık olmaz bozuk şeyi sen sıfır urun diye ver bana

EvoEreN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok gecmiş olsun,Bır musubet Bın nasihatdan iyidir derler..Herkez dürüstlüğü ile anlılır..O arkadasınında arkadaşlıgı okadarmış..Baska Marka düşünuyormusun şimdi?

GALERİCİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok gecmiş olsun,Bır musubet Bın nasihatdan iyidir derler..Herkez dürüstlüğü ile anlılır..O arkadasınında arkadaşlıgı okadarmış..Baska Marka düşünuyormusun şimdi?

aynen öyle simdi bu kişiyi nasıl bilirsin derlerse ne demeli......

eonon markası guzele benziyor fiyatıda uygun tum özellikler var dogubanka gitmeyi dusunuyorum 1 hafta icinde almayı planlıyorum bu sefer sıfır garantili alacagım eonon double 2 yıl garantili birde for-x diye bi marka var bununda fiyatı uygun ama eonon diyor bir kac kişiye sordum guzel kullanıslı diyor ama baska markada olabilir arastırmadayım bu hafta buyuk ihtimal alırım! pesin alacagım icin uygun olması gerek gidip 1000ytl veremem borca girmeyi hic sevmem sonra habire öde öde.....
saygılar

Son düzenleme:
S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Özellikle teyp ürünlerinde böyle yamukluklar oluyor. Eleman kod var diyor kod yok veaya yanlış. Tebin çıkışı yanmış veya motoru arızalı. soğuyor insan.

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
necvox'u kaça almıştınız acaba...