Bugün Opel'inize ne gibi değişiklikler yaptınız?

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yıkattım ve inceden bir cila geçtim.Sabah Antalya'ya gidiyorum uzun yol için hazırladım(yağ,su,lastik basınçları vs.)

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
boya korumaya gönderdim:D

ugr88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya hakan abi bu turtle wax ve o deri sütleri falan işe yarıyo mu ve nasıl uygulanıyo kusuruma bakmayın bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim...

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
+Sararan ve taş vurukları olan ön farlarımı parçacımdan uygun fiyata bulduğum sıfır depo marka farlarla değiştirdim.Çok şık oldu.
+Kornamı değiştirdim
+Motor yağı ve filtresini 1000 küsür km kalmasına rağmen değiştirdim.Maşallah araba hiç yağ yakmadı 9000km boyunca.Bir önceki değişimde 200 gram kadar eksiltmişti.
+Bor power attırdım.Motor titreşimi zaten çok az hissediliyordu şimdi arabanın çalıştığı anlaşılmıyor.Bunun dışında çekişte v.s. bir fark görmedim.

Qabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
+Sararan ve taş vurukları olan ön farlarımı parçacımdan uygun fiyata bulduğum sıfır depo marka farlarla değiştirdim.Çok şık oldu.
+Kornamı değiştirdim
+Motor yağı ve filtresini 1000 küsür km kalmasına rağmen değiştirdim.Maşallah araba hiç yağ yakmadı 9000km boyunca.Bir önceki değişimde 200 gram kadar eksiltmişti.
+Bor power attırdım.Motor titreşimi zaten çok az hissediliyordu şimdi arabanın çalıştığı anlaşılmıyor.Bunun dışında çekişte v.s. bir fark görmedim.
KArdeş kornayı ne yaptın merak ettim

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
egr valfi değişti,işçilik dahil 280 lira verdim.zorunlu bi değişiklikti!!