Bukadarina soygun derler!!!!!!!

onur_arslan_59

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bugun ev telefonuna ait subat ayı faturası geldi. odenecek tutar 17.03 tl. evet cogunuz dicek ki nekadar az gelmiş. ama görüşme ücreti sadece 1.27 tl( bir lira yirmi yedi kurus) :mad:. subatın 15inde tatil bitti eve geldik ve gelen fatura gorunce sok oldum.

11.15 aylık ücret( standart olarak giren ücret)
1.27 görüsme ücreti
0.38 ayrıntı ücreti
0.19 gecikme bedeli
12.99 kdv matrahı(yani hiçbir hizmet almadığım halde ödediğim paranın vergisi)
2.34 kdv
1.95 ötv
toplam 17.03
LANET OLSUN BOYLE UYGULAMAYA :mad::mad::mad::mad::mad:

myalcin85

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
en iyisi sabit telefon kullanmamak zaten herkeste cep telefonu var ve bugünün şartları ile mecburi gibi birşey, sadece telefonda değil herşeyde bu böyle, eve gelen elektrik faturasında 15 küsür lira tüketim bedeli yazıyor 45 e yakın ödeme tutarı. . .

vectra_c_481

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kapaltın abı kullanmayın hesaplı hat tarıfesınden sadece ınt.ıcın 11 verıyorum ben baglantı ucretıyle beraber.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Maskesiz soyguncu bunlar. KİT'lerimiz yabancılara birer birer satıldı. Yabancılar ayrı soyuyor, yerliler ayrı soyuyor, bu soygunlara sevirci kalan devlet onlardan aşağı kalmayıp aşka geliyor bir de o soyuyor.

onur_arslan_59

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
kapaltın abı kullanmayın hesaplı hat tarıfesınden sadece ınt.ıcın 11 verıyorum ben baglantı ucretıyle beraber.
bizde evde sadece internet için kullanıyoruz bunu öğrendiğim iyi oldu yarın geciyorum hesaplı hat tarifesine

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu gidişle bu vergiler bitmeyecek yok kdv yok ötv yok çöp vergisi yok bilmemne vergisi ...:S insanlar hep böyle soyulcak bu gdişle artık dur demek lazım bu olaya .... her başa gelen zam zam zam yeter artık ya ....:(:(
Öyle bir devirdeyizki zenginler zengin fakirler dahada fakirleşiyor resmen sömürüyorlar .... yanarım yanarım ülkemin vatandaşı bazı olayları görmüyor yada görmezden geliyor yada cehaletinden bilmiyor .... :(

Son düzenleme:

mutont

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Soygun düzenine artık dur demeliyiz.Kimsenin sesi soluğu çıkmıyor.Yetti artık...:mad:

bekirs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir de şu interneti ev telefonu olmadan bağlama uygulamsı gelse...