bursadan katılanlar...

akselerbol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dünkü olaylarda Bursa taraftarlarının biz haklıyız diyeceği hiç bir tarafları yok. Polisi taşlamak ne demek oluyor ortada hiç bir şey yokken valinin de dediği gibi 3-5 çapulcu yüzünden maç iptal oldu.

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bilet ayarlayıp maça gidecektim. İyiki gitmemişim. Gerçi bizim şirketteki bursasporlu bir arkadaş maç günü olay çıkabileceğinin sinyalini vermişti. Yazık, bir avuç serseri, bu futbol kentinin önüne geçebiliyorsa...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
ŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ afak sıkıştırması diye bişey var mışşşşşş :) ya 9 gün kaldı bitmiyor akü :)

selam beyler bayanlar...

benim dışarıya adapte olmam çok sürer mi yaa burda insan kopuyo sosyal hayattan bankada müşterilerden falan şafak alırmıyım heheheheh :)
HAHAHAH az kalmış gelde dunyanın kac bucak oldugunu gör benzın kac para olmuş :D:D

Tolga K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dünkü olaylarda Bursa taraftarlarının biz haklıyız diyeceği hiç bir tarafları yok. Polisi taşlamak ne demek oluyor ortada hiç bir şey yokken valinin de dediği gibi 3-5 çapulcu yüzünden maç iptal oldu.
haklıyız diyebilcek bi tarafımız yok mu? orda mıydın kardeşim olaylar başlarken? ben tam ordaydım taraftarlara aniden jopla saldırırsan gaz bombalarıyla saldırırsan bu olay dünyanın neresinde olursa olsun buralara gelir. emniyetin yaptığı şerefsizlikten başka bişey değildir. ortada rakip taraftar ve takım yokken niye polise saldırı olsun durup dururken? 7 senedir bjk buraya maça geliyo şimdiye kadar böyle bi olay oldu mu? polisler bjk taraftarı geldiğinde olay çıkmasın diye resmen bursa taraftarlarına gövde gösterisi yapmaya çalıştı....

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
cok hastayım ya gırıp nasıl bırsey maholdum ya dıkkat edın beyler
boşverın beyler bu olayların böyle olcagı bellıydı burak abıye ve mustafaya söylemıstım böyle olcagını mustafa ne olcak falan fılan yaptı :)
ama benden sıze tavsıyebursada besıktaş formasını bırakın tespısını bıle kullanmayın valla cok fena bu olaylar bı 10 sene böyle gıder uzarsa ..

akselerbol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haklıyız diyebilcek bi tarafımız yok mu? orda mıydın kardeşim olaylar başlarken? ben tam ordaydım taraftarlara aniden jopla saldırırsan gaz bombalarıyla saldırırsan bu olay dünyanın neresinde olursa olsun buralara gelir. emniyetin yaptığı şerefsizlikten başka bişey değildir. ortada rakip taraftar ve takım yokken niye polise saldırı olsun durup dururken? 7 senedir bjk buraya maça geliyo şimdiye kadar böyle bi olay oldu mu? polisler bjk taraftarı geldiğinde olay çıkmasın diye resmen bursa taraftarlarına gövde gösterisi yapmaya çalıştı....

Tolga taraftar sahaya girmeyip Beşiktaş taraftarını beklemeye kalkarsa polis de dağıtmak ister tabikide. Olayların çıkış sebebi bu.