Buzlanma olabilir uyarısı

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: Buzlanma olabilir uyarısı

Buyrun ilk gördüğümde heyecanlanıp çektiğim videosu. (:)

Astra J Ice Warning

Herhangi bir sesli uyarı vermiyor lakin. :)

sem1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu işaret çıktığı günlerde ön cam ısıtma fanını ve arka camı da kendi açıyor  eğer standart değilse benim araba beni çok seviyor :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

mmtcopur link' Alıntı:
hocam araç ayarlarından ingilizce yapınca bu ekrandaki verilerde ingilizcemi oluyor merak ettim

Evet seçilen dile göre bütün ekran ve uyarılar o dilde oluyor. Hatta şöyle birşey bile görebilirsin istersen:

[img=450x600]http://imageshack.us/a/img209/3782/oqpf.jpg[/img]

(:)

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben de aracı ingilizce kullanıyorum da babam sürünce bana atarlanıyor :D

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

sem1903 link' Alıntı:
bu işaret çıktığı günlerde ön cam ısıtma fanını ve arka camı da kendi açıyor  eğer standart değilse benim araba beni çok seviyor :)
ben ilk defa böyle birsey duydum ya da hic farkına varmadım gercekten öyle bir özellik varmı benim araba beni seviyor o zaman :(

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emrah64 link' Alıntı:
ben ilk defa böyle birsey duydum ya da hic farkına varmadım gercekten öyle bir özellik varmı benim araba beni seviyor o zaman :(
bildiğim kadarıyla dijital iklim kontorollü kliması olan araçlarda var bu özellik

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sem1903 link' Alıntı:

Evet, bu özellik dijital kliması olan araçlarda standart.  greatt
Hava sıcaklığı 3 derece ve altına indiğinde arka cam rezistansı otomatik olarak devreye giriyor.  :)
Ama ön cam buğu çözücüsü bende bazen devreye giriyor bazen girmiyor. Nedenini çözebilmiş değilim.  ::)

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt:

Bende bugun kesfettim, kontak acikken dortluleri yakinca cikan ses kontagi kapatinca kesiliyor ama dortlu yanmaya devam ediyor. Ayrica geri geri giderken sensor son seviyeye gelince otomatik vites otomatik geri gitmeyi kesiyor, ileri dogru otomatik gitmeyide bi engel cikarsa kesiyor. Ayrica bluetooth bagliyken radyoyu sessize aliyor telefon gelince fanida en sondaysa kisiyor

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu gün sinyal meselesini çözdüm eğer araç ilk çalıştırdığınızda dış sıcaklık 3 derece ve altı ise direk uyarı geliyor ötmüyor ama çalıştırdığınızda 3 derecenin üstünde ise yolda giderken sıcaklık 3 derece ve altına düşerse hem uyarı geliyor hem ötüyor. Nasıl anladın derseniz bu gün adanaya indim işlerim vardı işlerimi hallettim biliyorsunuz adana sıcak 15 derece civarında idi ilçeye dönüşte (pozantı) bilen bilir tekir bölgesi oldukça soğuktur zaman zaman -20 leri görür oraya geldiğimde sinyal sesi duydum ekrana baktım buzlanma uyarısı var.