Çakmaklıktan Mp3+Radyo Keyfi

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracı eski sistem olan arakadaşlar için harika bir ürün çıkmış.Ürün aracın çakmaklı girişine girerek çalışıyor.Dinlemek istediğiniz mp3 leri ürünün flash belleğine atıyorsunuz(1gb) daha sonra çakmaklığa soktuğunuz aparata flash belleği yerleştiriyorsunuz.Otonuzda mp3 keyfi bukadar basit ve hızlı oluyor böylece.Hala tape kullananlara güzel bir fırsat ve yerde kaplamıyor ayrıca radyo desteğide var ürünün...
otmaksfm09.jpg

FM frekansları:7 FREKANSA BAĞLI KALMADAN 40 FREKANS'DAN DİLEDİĞİNİZDE DİNLEME İMKANI!
Lock loop teknolojisi ve 3D sound coding şifre çözme teknolojisi ,direk olarak MP3 / WMA dosyalarını USB Diskten okur,
Hi-fi MP3, MD, CD ve TV destekleme
Güç gereksini sigara Çakmağından alır (12V DC power)
Audio input ve output
Renk; maun ve Siyah
Boyut: 16.6 x 12 x 4.5cm
7) 1 GB Dahili Hafıza (Yaklaşık 500 parça hafıza kapasitesi)
Paket içerisindeki USB Ara kablo aracılığı ile FM Transmitter cihazının hafıza modülüne bilgisayarınızdan istediginiz müzikleri atabilir ve arabanızda dinleyebilirsiniz.
Özellikler:
Voltaj: 12V DC
Operasyon: <100mA
Kapatılıp açıldığında Son Şarkıdan ve Son Frekanstan başlar.
Digital ekran - Şarkı numarasi,ses düzeyi veya frekans bandini gösterme.
Kanal değiştirme: CH tuşuna basarak kanal değiştirilebilir
Audio kaynağı: USB flash disk veya MP3 player ve herhangi bir müzik çalar cihaz.
Transmitting Uzaklığı: 30 metreye kadar
Kullanma:
Cihazı arabanızın çakmak girişine takınız
Bilgisayarınızdan istediginiz müzikleri USB ara kablo aracılığı ile cihazın diskine atınız veya USB flash diskinizi oto fm transmitterınıza U disk jack aracılığıyla takınız veya herhangi bir müzik aletini paket içerisinden çıkan ses kablosu aracılıgı ıle fm tansmitter cihazına bağlayınız.
Teybinizin ses seviyesini radyo dinler gibi açınız.
Play tuşuna basınız ve müzik keyfiniz başlasın.

Fiyatı 54lira

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burak abi sen kullanıyormusun bu aleti.
bizim enişte arıyo böle birşey ama ses kalitesi nasıl acaba bir bilgin varmı...

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bende birinden duydum iyi dedi.benim aaç mp3lü oyüzden gerek yok ama casetli olsaydı hiç uğraşmazdım bunu alırdım.tabi ses kalitesinide test etmek lazım iyi bi tesisatçıya baksın denesin bence...

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oda şu kasetlerden kullanıyoda ,hoparlörden birinden ses vermiyo,ses kaliteside düşük...
kızılay metroda bi mağazada vardı bu aletten olamazsa oraya yönlendireyim...

astrax_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aman bence almayın..paranıza yazık...ben bunu çok araştırdım...özellkle büyükşehirlerde fazla kullanışlı değil..radyo üzerinden yayın olduğu için büyükşehirlerde boş kanal bulmak zor oluyor ve mp3 keyfi eziyete dönüyor..

113

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aman bence almayın..paranıza yazık...ben bunu çok araştırdım...özellkle büyükşehirlerde fazla kullanışlı değil..radyo üzerinden yayın olduğu için büyükşehirlerde boş kanal bulmak zor oluyor ve mp3 keyfi eziyete dönüyor..

:good:

katılıyorum büyük şehirlerde pek hoş değil ama şehirler arası yolculuık da baya güzel. Ses kalitesini merak edenler için söyleyeyim ben gayet memnunum. :alkis:

F@zıl

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
"direk olarak MP3 / WMA dosyalarını USB Diskten okur"

bak böyle diyo ama tabi bilmiyorum çalışma prensibini.boş frekanstan bol ne var kıvanç megasiteyi açarım :)

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sitede alıp deneyen vardır elbet yardım ederler bize...