Calibra Yeniden Doğuyor...

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
2 gün önce Beyaz Calibra'nın aynısını Ankara Bağlum'da gördüm.Sizi hatırladım.Kolaylık diledim.

Teşekkürler Oktay bey, beyaz Calibranın sahibi arkadaşı da siteye davet ettim. üye olursa oda kendi resimlerini paylaşacaktır :)

Oktay Toker'inde dediği gibi tek gözüme çarpan unsur egzos oldu, çift çıkış İrmscher egzos olsa sağlı sollu fena olur :) Maşallah bu arada :D

Teşekkürler.. Egzozu da listeye ekledik :) bundan sonra süreç birz yavaş ilerleyecek :D

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

DweLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yakın olsak gelir seve seve yardım ederdim :D Calibra yahu,nerede görücez bi daha...

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi eline koluna emeğine sağlık.... tekerine taş değmesin... imrendiğim bir araba gerçekten çok güzel olmuş herşeyiyle.

DweLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok duamı alıyosun usta çoook :D Ciddi ciddi takipteyim, hastalıktan da öte bizde ki :D :D

arifpoyraz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hasan kardeşim Allah senin gibi insanlara torpil geçiyor. normal insan işi değil bu. inşallah kazasız belasız kullanırsın arabanı. keşke seninle tanışabilseydim.

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah abi, çok canlı duruyor..Bugün bile bazen görüyoruz ve kendi kendime hep soruyorum, bu aracı opel mi üretti?daha çok mercedes ürünü duruyor diyorum :rolleyes: Tamam insignia var ama bir calibra daha gelir mi acaba :confused: