# Caltun Garage #

TuorAncalime

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Açıkçası ben olsam kavga ederdim kılcal çizikler var arabanın üstünde özellikle Corsa Cdti yazısını çektiğin fotoğrafta bariz belli aynı açıdan çekilmiş kendi aracımın fotosunu koyuyorum. Bence oraya bi daha götürmeyi düşünme bile. Fotoda yazının çaprazındaki çiziği yanlışlıkla ben yaptım ama arabada herhangi bi cila sonrası görüntü yok söyleyeyim. Sadece yıkamadan sonra çektim

cihad

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.caltun.com
Bu araç 2007 model ve dış boyasına iyi bakılmış bi araç değil işçiliği kendi gözümle gördüm yapılabilecek en iyisini yaptılar, kanımca. Sizin aracınız kaç model?ve sıfır mı aldınız?

Ayrıca Opak Siyah, metalik değil.

TuorAncalime

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opak olması imkansız öyle bi seçenek yok safir siyah olarak geçiyordur ruhsatta eğer yanlış girilmiş bişey yoksa bilgilerde.
Yapabileceklerinin en iyisi bu olamaz çünkü malzemenin kalitesizliğinden dolayı uyguladıkları ortamın pis olması yada herhangi bi uygulama öncesi hatadan kaynaklanır. Mesela pasta cila yapılan makinedeki ped'in içinde toz olması gibi kısaca ya malzemeden yada işçilikten. Ayrıca kullandıkları malzemenin içeriğini biliyormusun? Boya koruma parlatma pasta cila hakkında tecrüben varmı? Nasıl işçiliklerinin iyi olduğu kanısına vardın? Emin ol ben çok kritik noktalardan boya kurtardım... 1 yaşında araç istediği kadar yıpransın. Almanların attığı boyadan daha iyisini kimse atamıyor;)

Aracımı sıfır aldım evet 2008 ama fotoğrafta görünen toprak kısımın arka tarafında taş ocağı var. Normal araçlara göre bizim araçlarımız çok daha fazla yıpranır boya konusunda

cihad

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.caltun.com
Marka Wurth'tü, Kullandıkları ilaca bakıp öyle yaptırdım zaten.

TuorAncalime

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Würth'se o zaman büyük ihtimal uygulamada hata vardır en yakın zamanda götür ve göster hatta mümkün olursa benim attıgım fotoğrafı ve yazdıklarımıda göster bişey demeye kalkarlarsada dilersen şimdiden özel mesajla numaramı vereyim beni arasınlar;)

cihad

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.caltun.com
Eyvallah hocam :) . Teşekkürler gitmeye çalışacam en yakın zamanda.

cihad

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.caltun.com
Fazla aksatma bahane bulabilirler silerken çizmişsin falan diyebilirler;)

Şimdi gidip direkt ne demem lazım acemiyim yani, adam yapcak bişeyimiz yok derse ben ne demeliyim?

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaw adam yaptırmış içine sinmiş ne daha zorluyosunuz :)
bu arada anlıyosunuz ki işten kılcal çizik falan ben baktım pek anlamadım, sadece ışığın vurmasından dolayı cdti yazısının orası bi garip çıkmış sanmıştım... eğer çizik çizikse gerçekten bi gidip gösterin olmazsa, yaparlarsa ne ala yapmazlarsada 100 liralık işlem için tartışmaya gerek yok...

yorum yapan arkadaşın tavsiye edeceği yere götürürsünüz

cihad

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.caltun.com
yaw adam yaptırmış içine sinmiş ne daha zorluyosunuz :)
bu arada anlıyosunuz ki işten kılcal çizik falan ben baktım pek anlamadım, sadece ışığın vurmasından dolayı cdti yazısının orası bi garip çıkmış sanmıştım... eğer çizik çizikse gerçekten bi gidip gösterin olmazsa, yaparlarsa ne ala yapmazlarsada 100 liralık işlem için tartışmaya gerek yok...

yorum yapan arkadaşın tavsiye edeceği yere götürürsünüz

Aracın ilk aldığımdaki halini görseniz yüzüne bakmazdınız şuanda üstünde bi ton toz var çamur var yağmur yağdı gene parlıyor yani. O çizik macro çekimden ötürü çıkmış olarak yarın gündüz gözüyle tekrar bakıcam inşallah.