cam filmi.

Tolga K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anında sicil numarasından 155 e şikayet edebilirsiniz eskiden pazularının ordaki parçada yazıyordu
155 e şikayete gerek yok direk dava açarım elimdeki kanıtlarla birlikte:D:D zaten dava ve video olayını duyunca napcağını şaşırdı bağlamaktan da vazgeçti hemen yolladı:):)

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
155 e şikayete gerek yok direk dava açarım elimdeki kanıtlarla birlikte:D:D zaten dava ve video olayını duyunca napcağını şaşırdı bağlamaktan da vazgeçti hemen yolladı:):)

yok geri vites yapmayanlar için haksız yere arabanızı çekenler için dedim 4 yıl önce bizim kapımızın önünden otoparktan sadece bizim arabayı alıp götürmüştü polisin biri balkondan gördüm indik aşağıya o zaman reşit değildim tabi anneme verdim sicil nosunu 155 şikayet ettin yarın saat sonra araba çekiyle yerine geldi poliste gelip bizde özür dilemişti davada ayrıca bir yol tabi ama biraz süreci uzun veriline zararın karşılanması konusunda en etkili yöntem ama malesef trdeki polisler çok bilgisiz bizde bir subaru kiralamıştık bir kaç ay önce daha yarım saat olmadı çevirdiler neymiş bagajdaki kanat sonradan takılmış adam diyoruz aracın beygirine bak özelliklerine yok diyor anlamam çekicem hemen kiraladığımız yere tel açtık adamlar servisi aramışlar servisten imzalı aracın resimlerinin olduğu bir dosya geldi gördüler anca ikna oldular ama bir günlük kiralamanın 4 saati orda geçti:D

Hakan Kaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar evet bende cam filmi yaptırmak istiyorum araştırdım. muaynede falan hafif kusur olarak geçiyorsun ve trafikte ceza kesmiyor bende SOLARGARD orjinal amarikan markası üstelik fiyatıda o kaliteye göre gayet makül üstelik Üretici firmanın garanti belgesini veriyorlar. Diğerlerini araştırdım hiçbirinde üretici firma garantisi vermiyorlar.

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar evet bende cam filmi yaptırmak istiyorum araştırdım. muaynede falan hafif kusur olarak geçiyorsun ve trafikte ceza kesmiyor bende SOLARGARD orjinal amarikan markası üstelik fiyatıda o kaliteye göre gayet makül üstelik Üretici firmanın garanti belgesini veriyorlar. Diğerlerini araştırdım hiçbirinde üretici firma garantisi vermiyorlar.

trafikte ceza kesmiyor derken ? biraz acıklarmısınız?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

Ortaya belge koymadan yanlış yönlendirme yapmayın. Elinizde hangi uygulamaya göre ceza kesilmediğine dair bir belge var mı?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
http://www.tuvturk.com.tr/sikca-sorulan-sorular.aspx

"Periyodik muayenelerde cam filmi, "Camlar: sonradan boyanmış/sonradan film yapıştırılmış/folyoların montaj izni yok" kusur teksti ile "hafif kusur" olarak değerlendirilmektedir. Bilindiği üzere, hafif kusurlar muayeneden geçmeye engel teşkil etmemektedir. Bununla birlikte aracın muayeneden hafif kusur ile geçmiş olması, trafik birimleri tarafından ceza yazılması, filmin söktürülmesinin istenmesi gibi durumları ortadan kaldıran bir unsur değildir."

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizim insanımızın cezası yok mantığı, trafik ekibinin onu görmesi ve göz yummasından ibaret maalesef : )
Komşum öyle dedi, geçen arkadaşa yazmamışlar, çevirdiler bi tek filme bişey demediler, o değilde Sakaryalı avukat dava açmış yasa değişmiş artık serbestmiş..... En güzeli sonuncusu, okumuş cehaleti, Allahım sen evimizden barkımızdan koru :D

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
500 kusur fıyata cam fılmı yaptırcagına o kadar fıyata gıt renklı cam al ısterse sımsıyah olsun polıs hıc karısamaz ndn bu kadar ugrasıyorsunkı ne gerek var yanı? cam fılmıne kızan var kızmayan var ama renklı cama karısmaya hakları yok

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
500 kusur fıyata cam fılmı yaptırcagına o kadar fıyata gıt renklı cam al ısterse sımsıyah olsun polıs hıc karısamaz ndn bu kadar ugrasıyorsunkı ne gerek var yanı? cam fılmıne kızan var kızmayan var ama renklı cama karısmaya hakları yok

Onda da TÜV'ün izin verdiği bir değer var diye biliyorum, bir arkadaşım arabasına renkli cam taktırmadan evvel araştırma yapmıştı, camların koyuluğu için % 30'a kadar olan karartmaya izin veriliyormuş, emin olmak ve paranın boşa gitmemesi için iyi bir araştırma yapmakta fayda var.

ykpcftc

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçenlerde beni de çevirdiler 2 numara cam filmimden dolayı. ya aracını bağlayıp ceza kescem yada filmlerini çizcem dedi. senin benim malıma zarar verme gibi bi hakkın yok eğer çizceksen bekle video çekeyim mahkemede delil olarak lazım olur dedim kem küm yaptı hiçbir şey yapamadan gönderdi. polisin benim malıma zarar verme gibi bi lüksü yok....

böyle polisi dize getirme efsanelerinden kurtulun artık ya :):):)sehir efsanesine döndü bu konu .. adam iyilik yapıp bıraksa yola getirdim işini yapıp cezayı yassa memlekette böyle ... polislerde var oluyor... hadi çıkın işin içinden..