cam filmi

cago022

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaz geldi.uzun yolculuk planlarımız var.güneşten korunmak için cam filmi mi yoksa perde mi alınmalı.ayrıca cam filmi kesinlikle yasak mı?yada belli bir numaraya kadar izin varmı?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bu konu ile ilgili olarak arşiv kısmında bolca konumuz var, şu kadarını belirteyim kaç numara olur ise olsun cam filmleri yasak.

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hepsiburada da opel için takmatik perde war bod marka olmalı o daha sağlıklı :) Savaş abi benim arabanın içi dışardan bakınca görünmüyor.yasak mı_? :D

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Beyaz şapkalılara sor, onlar bu işin uzmanı :).

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bod perde kullanıyorum çok güzel oluyo istediğin zaman çıkar istediğin zaman tak çokta kaliteli cam filmini istediğin zaman çıkartamazsın :) :D 1 seneyi geçti hiçbir sorun yok dışarıdan içeri görünmüyor koyu cam filmi gibi duruyo

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
BOD perde alın aydınımın esnafı kazansın :) hemde rahat edin :)

cago022

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende o perdelri düşündüm.fakat arka camda takmak ve çıkarmak sorun oluyormuş o yüzden cam filmini düşündüm.ama yasaksa hiç düşünmeye gerek yok.teşekkürler herkese...

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende o perdelri düşündüm.fakat arka camda takmak ve çıkarmak sorun oluyormuş o yüzden cam filmini düşündüm.ama yasaksa hiç düşünmeye gerek yok.teşekkürler herkese...

sizinki hb olduğu için arka plastiği çıkarmak gerekiyo benimki sedan o yüzden hiçbi sıkıntı yok arka cam a tırnak bile takılmıyor bizde direk camın fitiline basıyo kımıldamıyo bile 1 senedir duruyo taktım bidaha da sökmedim :) :D

neonder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ida-marine.com
hem film hem perde takalım iyisi :) polis çevirince sok kafanı pak perde deriz:D

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hem film hem perde takalım iyisi :) polis çevirince sok kafanı pak perde deriz:D

iyi fikir çıkarttırmadıkça sorun yok ben polise gösterdim polis nerden aldın iyiymiş dedi :D