Cam Fimlerini Ruhsata Isletme

Ahmetilgaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Muayene memurunun ogunki durumunave kisiye bagli olarak degisiyor.Muayenede kesin soktururler veya sokturmezler diye bir genellemeye girmek yanlis olur.

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gece 2-3 sürekli Beşiktaş ortaköy civarında dolaşırım.Uygulama olur kimlik alkol araç ve üst arama...Farları kapatır,iç ışıkları açarım...Ama şimdiye kadar filmle ilgili bir sorun yaşamadım...Ama ezilmeden efendi davrandım...

caddedeki çewirmeler çok kötü özellikle selamiçeşme kısmındaki ekip işi azıtmış durumda.o yüzden camlara dokunmuyorum.sanırım bebek tarafındaydı orda da köprü altında ekip var, onlarda resmen para koparmak için çewirme yapıyorlar.benzer şeyler yapıoruz bende ön camı indirip iç ışıkları açardım...

webbee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.harunonline.8m.net
Evet malesefki görüldüğü üzere yaptırmadan önce dikkatli seçim yapmak lazım.

Bu arada sis farlarıyla ufak bir şehir efsanesi bildireyim. DUYDUĞUM kadarıyla kanun maddesinde -Sis farlarını, ıvr zıvır hede hödö.... haricinde diğer farlar ile birlikte kullanmak yasaktır- gibi birşey yazıyormuş. Bu da demek oluyor ki, park-sis yaktığımızda suç teşkil etmiyor. ???
Aslı var mıdır?
evet yagmurlu ve gorus mesafesının bellı bır durumun altına dustugunde sıslı havalarda

yanı kar yagıyor dıye yakmak yada hava bugun yagmurlu ama guneste acabılır ben yakayım demekde olmuyor
suc teskılı derken ceza yemek ısten bıle degıl

Evo1912

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kaliteli bir cam filmi için servisler 500 ytl den fazla istiyor. Bunun yerine biraz daha para ekleyip orijinal renkli cam yaptırmakta fayda var.

100ytl ye yaptırdım ben sanayide ama ustalık önemli benim filmci usta sağlamda bayaa meselaa 10 numara oldu.yazık günah 500ytl werilmez ters bir trafik polisine gelcen sok dicek çizcek..

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
arkadaşlar ön cama 1 numara film yaptırsam durum ne olur?

geceleri sürerken görme kaybı yaşatırmı

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yıllardır konusulan bir efsanedir bu. yapanı görmedim daha. mantıken ruhsatta aksesuar diye bir bolum de yok zaten. düşünün. olasılığı yok zaten. ruhsatın hangi hanesine cam filmi yazacaklar ki?

yılmaz85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mesela doktor raporu alsak gözün gün ışığına hassas olduğuna dair bu raporla izin çıkartabilirmiyiz?? :)

Abarth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mesela doktor raporu alsak gözün gün ışığına hassas olduğuna dair bu raporla izin çıkartabilirmiyiz?? :)
O raporu gerçekten olması dışında alamazsın. ;) Ben daha alabileni görmedim. :D

Abarth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bununla ilgili olarak trafiğe başvurman lazım sen ilgili hastaneye yönlendirirler dşye düşünüyorum. Birde hakikaten rahatsızlık çıkarmış ehliyette gidermiş falan :D:D Fazla kurcalamadan açık renkle devam diyorum.