Cam Suyum Donmuş Çalışmıyor !

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cam Suyum Donmuş Çalışmıyor !

delikadir24 link' Alıntı:
Arkadaşlar yorumlarınız için sağolun. Sorunu çözdüm, sigortayı değiştirince su püskürtme düzeldi. Bu arada kullanım klavuzuna bakmak lazımmış orda herşeyi yamış adamlar. ama bunların sigortaları küçücük bişiy. Değişince sorun kalmadı. Motor da akünün hemen yanında panel var orayı açtım değiştirdim sorun kalmadı..

Sonuç olarak UCUZ CAM SUYU KULLANMAYINIZ !!!   capo

hadi geçmiş olsun

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar yorumlarınız için sağolun. Sorunu çözdüm, sigortayı değiştirince su püskürtme düzeldi. Bu arada kullanım klavuzuna bakmak lazımmış orda herşeyi yamış adamlar. ama bunların sigortaları küçücük bişiy. Değişince sorun kalmadı. Motor da akünün hemen yanında panel var orayı açtım değiştirdim sorun kalmadı..

Sonuç olarak UCUZ CAM SUYU KULLANMAYINIZ !!!   capo

Sigortayı değişince demişsiniz, değiştirdiğiniz yeni sigortayı nereden edindiniz acaba?
Konu ile ilgili en ufak bilgim yok sadece o yüzden soruyorum, ilerde başıma gelirse diye :)

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Adanalıyım hiç böyle sorunlarım olmuyor  005hihih 005hihih

delikadir24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

chiv link' Alıntı:
Sigortayı değişince demişsiniz, değiştirdiğiniz yeni sigortayı nereden edindiniz acaba?
Konu ile ilgili en ufak bilgim yok sadece o yüzden soruyorum, ilerde başıma gelirse diye :)

Oto Elektirikcilerinin hepsinde bulursunuz hocam. Bide bu sigortaların amperleri var ona dikkat etmelisiniz. Kutuyu açınca zaten hepsinin üzerinde kaç amper olduğu yazıyor. Yazan değere uygun bi sigorta ile değiştirmelisiniz. Mesela cam suyu yıkama sigortası 10 amperdi :)

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Oto Elektirikcilerinin hepsinde bulursunuz hocam. Bide bu sigortaların amperleri var ona dikkat etmelisiniz. Kutuyu açınca zaten hepsinin üzerinde kaç amper olduğu yazıyor. Yazan değere uygun bi sigorta ile değiştirmelisiniz. Mesela cam suyu yıkama sigortası 10 amperdi :)

Teşekkür ederim

charliealpha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar bende de bu sorun var ancak ilginç olan far yıkama çalışıyor ön arka cam yıkama çalışmıyor motor sesi de gelmiyor sigortayıda değiştirdim nafile sonuç alamadım. Yardımcı olabilecek var mı acaba?

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

Arkadaşlar benim sizlere tavsiyem özellikle kışın aracını çok kullanmayan arkadaşlara söylüyorum cam suyunuzu tamamen boşaltın nede olsa az kullanıldığı için sudan çok sileceğe ihtiyacımız var benim 3 üncü arabam ben her kış cam suyunu boşaltırım cam suyunun diğer sıvı maddelere göre donma olasılığı daha fazladır çünkü suyun girdiği hazne diğer haznelere göre daha çok donma ihtimali var. Bu arada şimdi aklınıza şu soru gelebilir ihtiyaç duymadınız mı hiç suya işin  doğrusu çok da suyun eksikliğini hissetmedim hayati bir şey değil.

melihksn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benimde donduğunda ılık su eklemiştim sonra camlara püskürterek suyu boşalttım ve antifirizli su koymuştum

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

impartant link' Alıntı:
Arkadaşlar benim sizlere tavsiyem özellikle kışın aracını çok kullanmayan arkadaşlara söylüyorum cam suyunuzu tamamen boşaltın nede olsa az kullanıldığı için sudan çok sileceğe ihtiyacımız var benim 3 üncü arabam ben her kış cam suyunu boşaltırım cam suyunun diğer sıvı maddelere göre donma olasılığı daha fazladır çünkü suyun girdiği hazne diğer haznelere göre daha çok donma ihtimali var. Bu arada şimdi aklınıza şu soru gelebilir ihtiyaç duymadınız mı hiç suya işin  doğrusu çok da suyun eksikliğini hissetmedim hayati bir şey değil.

kışın büyükşehirlerde evden işe / işden eve giderken / gelirken ana arterlerde kamyon ve tır arkasından gitmek zorunda kalmasaydık bizde  cam suyuna ihtiyaç duymazdık