Car 300 ün mp3 çalarlısı varmı

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
al bi mp3 player tak gitsin bilgi ekranında "cas>" yazmasa da oluyo aramıyo insan fazla :D

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben aldım sony taktım
hem ses süper hem de usb den mp3 canavar gibi...
ortadaki tarih kısmı sönüyor etybi açınca
tuhaf da durmadı cuk oturdu görüntüsü :)

umiteb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla ben de sony taktım, usb girişi de var, orjinalinden daha şık duruyo ayrıca...

tek kusuru hakan arkadaşımızın dediği gibi teybi açınca ekranda tarihin görünmemesi..

şekil 1-a ;)

Ekli dosyalar

• Fotoğraf018.jpg
    Fotoğraf018.jpg
    37.9 KB · Görüntüleme: 38

yaparsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla ben de sony taktım, usb girişi de var, orjinalinden daha şık duruyo ayrıca...

tek kusuru hakan arkadaşımızın dediği gibi teybi açınca ekranda tarihin görünmemesi..

şekil 1-a ;)
üstad teyip çok hoş görünüyor.acaba nerden aldınız ve fiyatı nedir .bende değiştirmeyi düşünüyorum bide ses kalitesi fark ettimi yani eski teybe göre nasıl aracın 4 adet orjinal hoparlörleride duruyormu değiştirdinizmi.

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
üstad teyip çok hoş görünüyor.acaba nerden aldınız ve fiyatı nedir .bende değiştirmeyi düşünüyorum bide ses kalitesi fark ettimi yani eski teybe göre nasıl aracın 4 adet orjinal hoparlörleride duruyormu değiştirdinizmi.

hocam sonyde iyi. ama ben pioneer oneririm. ses kalitesi çok iyi. orjinal haporlerim duruyor. ve hiç bozulma yok. aksine oncesine gore daha iyi oldu. mofset çikisli oldugu için. pioneerden 4100 veya 5100 modellerini oneririm.. aklınızda olsun.

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şekil 1-a ;)

benimkine çok benziyo bunun gri olanını taktım ben de çok yakıştı
tarih senin çok satırlı ekranda çok sırıtmıyo bizim flerde orta komple bomboş kalıyo

ama onu tutmanın bi yolu varmış galiba, bi kabloyu kesmek falan gerekiyomuş denemek lazım :)

hocam sonyde iyi. ama ben pioneer oneririm. ses kalitesi çok iyi. orjinal haporlerim duruyor. ve hiç bozulma yok. aksine oncesine gore daha iyi oldu. mofset çikisli oldugu için. pioneerden 4100 veya 5100 modellerini oneririm.. aklınızda olsun.
sonynin sesi de beklediğimden çok iyi çıktı
ben o kaset gibi takılan mp3 adaptörüyle patlatmıştım sağ ön kapıyı hala patlak :)

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Pionner teypler özellikle Astra G'deki yuvaya göre küçük kalıyor. Kontak uyumlu değil. Bilgi ekranına uymaz. Direksiyon kumandasına uymaz. Opel için en ideal teyp delco vdo siemens gibi teyplerin AUX ile modifiye edilmiş halidir. Pionner 4000 UB taktım. 2 gün sabredebildim. Direksiyon kumandası çalışmadı, bilgisayara bilgi gitmedi. Anahtarı çekiyorsun teyp kapanmıyor. Kontağı açıyorsun teyp açılmıyor. Kendin açacaksın illa. Ya da anahtar kontakta değilken müzik dinleyemiyorsun.

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pionner teypler özellikle Astra G'deki yuvaya göre küçük kalıyor. Kontak uyumlu değil. Bilgi ekranına uymaz. Direksiyon kumandasına uymaz. Opel için en ideal teyp delco vdo siemens gibi teyplerin AUX ile modifiye edilmiş halidir. Pionner 4000 UB taktım. 2 gün sabredebildim. Direksiyon kumandası çalışmadı, bilgisayara bilgi gitmedi. Anahtarı çekiyorsun teyp kapanmıyor. Kontağı açıyorsun teyp açılmıyor. Kendin açacaksın illa. Ya da anahtar kontakta değilken müzik dinleyemiyorsun.

daha yeni pioneer teyp aldım 5150 modeli. bi kere yuvaya tam uydu. ne küçük ne büyük.. kontak uyumunu siz yaparsaniz olur. ona göre baglamak lazım. o zaman sorun olmaz. direksiyon kumandasi çözüldü. cengiz abi ona aparat yapiyor. ve su anda benimki kargoda. oda sorunsuz. e ekran dogal olarak yok. zaten teybin kendi ekrani var. illa araç ekraninda istiyorsaniz ekran çikisli bir model alirsiniz..

birde herseyden once orjinal teyp gibi beklemeyin. yok kontagi takınca açilacak çikartinca kapatacak. sonuçta harici birsey takıyorsunuz..
ama dedigim gibi baglantilari dogru yapinca kontaksızda çalisiyor. bence güzel aletler..

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
O kontak uyumu probleminin çözülmesi imkansız. Siz çözdüğünüzü sanıyorsunuz ama hiçbir zaman orjinal teyp gibi olmadığını görürsünüz. Konsolda boşluk kalır yukarıda arkadaş resim de vermiş en fazla olacağı odur. Ona da tam oldu diyorsanız sorun yok.