cd takıyroum tanımıyor cd30 teyp

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biliyorum benimde yorumum olmuşdu bir kaçına ama bu çok farklı yani çok garip makine sadece tek bir cd yi okumuyor diğer her tür yazdığım cdleri okuyor mesela yeni sagopa best of yapdım bütün albümlerini bir cd ye koydum tıkır tıkır okudu tek bu cd de sorun yapıyor çok ilginç albümde beyenmediği şarkımı var arabanın nedir :D:D

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Ben Philips Sony ya da Benq cd kullanıp mediaplayerden yazdırmanızı öneririm. en az 20 cdr500 geçti elimden bu şekilde yazılmış cdleri okumayan bir tanesini görmedim

selami352

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
DARKMOON cdyi yaptim mi kapatiyormusun yoksa sonradan muzik eklemek için cd yi multi session olarak mi yakiyorsun ? cd yi finish yapmazsan ordan kaynaklanir.

BiRiL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Sanırım En sonunda CD okuttu =) foruma yazmadığına göre...

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben askerdeyken kendime mp3 arşivi yapmıştım o zamanlar 100 lü TDK marka cd almıştım. Bugün 20 ye yakın yaklaşık 5 yıl önce çekilen cd yi aracıma taktım hepsini 1 ncide okudu.

Cd kaliteside önemli bir faktör olsa gerek. Bizim cd30 mp3 ler biraz nazik.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok yok okumadı :D :D

kesin yapdığım toplama şarkılar içinde beğenmediği bir şarkı var kıllık yapıyor :D

pazartesi salı beşiktaşa iniyim cd ciye gidicem toplama her markadan bir iki tane alıcam hangisini tanırsa :D :D

tanımassa 5-6 milyona cd temizliyici alıcam ne yapıyım gene tanımassa :D

laptop u yakında komple bağlıyıroum artık laptopdan dinlerim :D

BiRiL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
yok yok okumadı :D :D

kesin yapdığım toplama şarkılar içinde beğenmediği bir şarkı var kıllık yapıyor :D

pazartesi salı beşiktaşa iniyim cd ciye gidicem toplama her markadan bir iki tane alıcam hangisini tanırsa :D :D

tanımassa 5-6 milyona cd temizliyici alıcam ne yapıyım gene tanımassa :D

laptop u yakında komple bağlıyıroum artık laptopdan dinlerim :D

Şarkılar arasında müzik dosyası olupta uzantısı mp3 olmayan dosya varsa yada bşka bir dosya varsa örneğin txt uzuntılı bir dosya bu yüzdende okuma engelleniyor olabilir.

BiRiL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Birde mp3 dosya adların max 99 karakter olmalı 99 karakterden uzunsa Birde o uzun olan ilk sıraya yazıldıysa okumada sorun çıkaracaktır mp3lerin arasında uzun isimli olanlrı kısalt

Dosyasının ismi dışında bir de BASİC İNFOSU vardır ordada bazen indirildiği sitenin yazıları yazılır bunu Winamp ile düzelte bilirsin sadece bu BASİC İNFOSU alanınıda kontrol etmelisin.Resim Ekledim bakabilirsin.

9618wnp1.jpg

8261wnp2.jpg

Diğer bir sorun şuda olabilir
şarkı Dosya isminin içinde Türkçe Karakterlerden ve anlamsız işaretlerden
'~^#%&{[]}\|>£#$½<é Ç,ç, ı,Ğ,ğ,Ş,ş,Ö,ö,Ü,ü oluşmadığını kontrol et.

Genelde türkçe karakterleri pas geçip okuyor dijital ekranda "_" (altçizgi) şeklinde otomatik kodluyor fakat diğer karakterlere müdahale edemiyor bu okumamasına sebep olabilir

Son düzenleme: