CD300 YERİNE NAVİGASYON TAKILABİLİR Mİ?

ibida

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARKADAŞLAR ASTRA J EDİTİONLARDA CD300(EN KÜÇÜK EKRANLI) TEYP VAR. BUNUN YERİNE NAVİGASYON TAKILABİLİR Mİ?

wings35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: CD300 YERİNE NAVİGASYON TAKILABİLİR Mİ?

ibida link' Alıntı:
ARKADAŞLAR ASTRA J EDİTİONLARDA CD300(EN KÜÇÜK EKRANLI) TEYP VAR. BUNUN YERİNE NAVİGASYON TAKILABİLİR Mİ?

takılıyor ben taktırdım

ibida

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

SPORT VE COSMOLARDA EK PAKET OLARAK NAVİGASYON VARKEN EDİTİONLARDA NAVİGASYON PAKETİ YOK. O YÜZDEN SORDUM....

perionur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende de enjoy plus var üzerinde cd 300 vardı. Necvox vb. diğer markalar takılabiliyor.

wings35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ibida link' Alıntı:
SPORT VE COSMOLARDA EK PAKET OLARAK NAVİGASYON VARKEN EDİTİONLARDA NAVİGASYON PAKETİ YOK. O YÜZDEN SORDUM....

malesef edition pakette orj.navi satın alamadığımız gibi sonradanda taktıramıyoruz. o yüzden alternatif navi cihazlarını kullanıyoruz. benim cihaz navimate.

ibida

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

CD 300 CİHAZI SÖKTÜRÜP NAVİMATE Mİ TAKTIRDINIZ? NAVİMATE.DEN MEMNUN MUSUNUZ?

wings35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ibida link' Alıntı:
CD 300 CİHAZI SÖKTÜRÜP NAVİMATE Mİ TAKTIRDINIZ? NAVİMATE.DEN MEMNUN MUSUNUZ?

evet h.sonu taktırdım. cihaz tek kelimeyle on numara. 2-3 güne kadar burada geniş bir video yayınlayacağım. bütün özelliklerini anlatan... ben çok memnunum. nefis bir cihaz yapmışlar. ayrıca cyclone ile aynı olduğundan onunla ilgili uygulamalarıda kullanabiliyorsun

ac@d

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

wings35 link' Alıntı:
evet h.sonu taktırdım. cihaz tek kelimeyle on numara. 2-3 güne kadar burada geniş bir video yayınlayacağım. bütün özelliklerini anlatan... ben çok memnunum. nefis bir cihaz yapmışlar. ayrıca cyclone ile aynı olduğundan onunla ilgili uygulamalarıda kullanabiliyorsun
resimleri merakla bekliyoruz, ayrıca kaç liraya mal oldu? ve uygulamayı nerede yaptırdınız? bizi aydınlatırsanız memnun oluruz.

wings35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ac@d link' Alıntı:
resimleri merakla bekliyoruz, ayrıca kaç liraya mal oldu? ve uygulamayı nerede yaptırdınız? bizi aydınlatırsanız memnun oluruz.

hocam cihaz ve işçiliğinin fiyatını Odak Opelden Sayın Tarık bey ayarladı.(süper ötesi bir insan) fiyat 1500 tl. cihazı Ankara Ergazi servisine gönderdi. Uygulama Ankarada Ergazi de yapıldı. tüm çalışanlar işinin ehli profosyonel işçilikle,beni şaşırttılar. ben bu kadar beklemiyordum anlayacağınız dörtdörtlük çalışma yaptılar. oranın sahibi Sayın Gazi beyde insanlık ilgi ve kibarlık olarak harika. h.sonu video ve resim paylaşımında bulunacağım.

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

wings35 link' Alıntı:
hocam cihaz ve işçiliğinin fiyatını Odak Opelden Sayın Tarık bey ayarladı.(süper ötesi bir insan) fiyat 1500 tl. cihazı Ankara Ergazi servisine gönderdi. Uygulama Ankarada Ergazi de yapıldı. tüm çalışanlar işinin ehli profosyonel işçilikle,beni şaşırttılar. ben bu kadar beklemiyordum anlayacağınız dörtdörtlük çalışma yaptılar. oranın sahibi Sayın Gazi beyde insanlık ilgi ve kibarlık olarak harika. h.sonu video ve resim paylaşımında bulunacağım.

Merakla bekliyorum  bravoo