cdc40 opera display safe sifreyi nasil girebilirim nerden ?

alek_VXR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar ekranda display safe yazisi cikti ve hicbirsey calismiyor anladim kadariyla sifre girmem gerekiyormus ama sifreyi nerden giricem bikac yerden arastirdim AS tusuna falan basili tutuyomusn ama bende oyle bir tus yok yani vectra c 2005 aracim vectra c lerde nasil sifreyi girebilirim caba bilen varsaa yaardim etsin lutfen

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
daha önce normal çalışırken bir anda mı oldu?
çünkü o teyplerde şifre girilmiyormuş, ana ünite ve ekran bir arada çalıştığı sürece sorun yok, ama ekranı veya teybi değiştirmişseniz problem oluyormuş.

alek_VXR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha önce normal çalışırken bir anda mı oldu?
çünkü o teyplerde şifre girilmiyormuş, ana ünite ve ekran bir arada çalıştığı sürece sorun yok, ama ekranı veya teybi değiştirmişseniz problem oluyormuş.
klima temizlemek icin bir sprey aldim kopuk sikiyo onu klimadan hava gelen yerlere siktim herhalde teyp e geldi kopuk o yuzden oldu ondan sonra oldu yani spreyi siktiktan sonra display safe cikti simdi ne yapmam lazim

attila24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
klima temizlemek icin bir sprey aldim kopuk sikiyo onu klimadan hava gelen yerlere siktim herhalde teyp e geldi kopuk o yuzden oldu ondan sonra oldu yani spreyi siktiktan sonra display safe cikti simdi ne yapmam lazim
akünün eksi kutbunu söküp 5dk. falan bekleyip tekrar takın muhtemel sorun çözülür.(yol bilgisayarı verileri falan sıfırlanıyor bilgi...)

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
tamam anlaşıldı ben sadece "safe" olarak anlamıştım, display safe dediğine göre ekranı korumaya almış.
uzun süre yüksek sesle müzik dinledin diye radyoyu korumaya alan araba, sıvı teması oldu diye ekranı mutlaka korumaya alır:D

Mehmet beyin dediği gibi kutup başını söküp takmak var olan uyarıyı sıfırlar. baktınız hala devam ediyorsa havalandırma bölümünü söküp ekranın sağını solunu temizleyin bence. muhtemelen kısadevre olduğundan dolayı korumaya geçmiştir.