çek karşılığı arabamı satmaya niyetliyim

askinaslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
imzamda görülen omegamı satmaya niyetlendim istanbuldan bir avukat 22000 tl 60 günlük çek ve 1500tl nakit veriyor. çek falan aklım yatmıyor ama siz ne dersiniz. arabam gerçekten çok temiz ve çok bakımlı sizce ne yapayım.

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
çek isi sakat bence girme beklesin 60 gün parası olunca alsın çek avukatınsa belki pek sorun olmaz ama baskasından geçmistir ona büyük ihtimal ve o meblayı tahsilde sorun yasarsın

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
şu an piyasada en riskli şey çek.adam çeki yazıyor ödeme günü gelince ttk 711 yaptırıyor(çekin elinden rızası dışında çıkması).sonra uğraş dur.
sana müşteri çeki verecektir büyük ihtimal.pek tavsiye etmiyorum.

Uğur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence de beklesin o zaman 60 gün. Ayrıca bu süre zarfında hem paranızı alamamış olacaksınız, hem de arabasız kalacaksınız...

ERGÜ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu an piyasada en riskli şey çek.adam çeki yazıyor ödeme günü gelince ttk 711 yaptırıyor(çekin elinden rızası dışında çıkması).sonra uğraş dur.
sana müşteri çeki verecektir büyük ihtimal.pek tavsiye etmiyorum.

Bence de beklesin o zaman 60 gün. Ayrıca bu süre zarfında hem paranızı alamamış olacaksınız, hem de arabasız kalacaksınız...

Yukarda arkadaşlarımın dediklerine harfiyen katılıyorum dikkatli ol girme bu işe

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çek işine girme derim kardeş yada varsa bankacı tanıdığın keşideciyi araştırsın sağlamsa düşünülebilir ama şu ortam da bence birazcık uzak dur

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
arkadaş çek alıp çekeceğine hiç satma daha iyi ortalık çalıntı çek kaynıyor diyorlar adam 50 milyona yaprağını satıyor ama çalıntı bankayada sorsan sağlam derler ama çalıntı olduğunu çekmeye gittiğin gün öğrenirsin
hiç bulaşma aklında kalacağına araba yanında kalsın

KötüKedi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sakın,sakın,sakın. tanıdık bile olsa verme.aynı şeyi biz yaptık.şimdi ne para var ortada nede araba.

KötüKedi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bankaların verdiği istihbarat yanlış çıkıyor.adam küçük çekleri ödüyor bankada sorunsuz müşteri diyor.bir süre sonra büyük çekler yazıyor ama hepsi karşılıksız

askinaslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hepiniz çok çok sağolun vazgeçtim şimdi bu işten. zaten arabaya kıyıpta satamam dediğiniz gibi sakat bir iş.