ceza mı yedik acaba_?

tiseduba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba... aracımı parkettim ve daha sonra geldım ki sileceğin teki havada.. kimis ceza yemişsin diyor kimiside uyarı için polis kaldırmış... var mı böle bişey başına gelen...

buralp41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uyarıdır eğer biraz daha geç kalmış olsan cezayı yemişde olabilirsin bide şu olay var ceza makbuzunu silecekden alıp şaka yapan yurdum insanlarıda var....

chuqhun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok ya yanlış parketmişsindir bir yerin girişine falan bizde yapıyoruz öyle ondan kaldırmışlardır =))

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
polis uyarmak için kaldırıyo ceza yazsa sileceğe iliştirir makbuzu

laksu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim işyerindeki çalışma arkadaşım benim arabayı carrefour'da filan park yerinde görünce öylesine sileceğin bi tanesini kaldırırdı, seninki de öyle bir şey olmasın sakın.:) yada birisi sileceğini götürecekti, beceremedi.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
yok ya yanlış parketmişsindir bir yerin girişine falan bizde yapıyoruz öyle ondan kaldırmışlardır =))
+ tek olarak kaldırılmışsa vatandaş uyarısı, dikkate almazsan bir dahakine o sileceği yerde bulabilirsin demek:). İkisi de kaldırılmış olursa korkma. Ön camı yıkadım bahşiş bekliyorum demektir :kop:.

efekadefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ispark gibi park yeri ücretli yere parkettiysen ve görevli ilk anda senden tahsilat edememişse o kaldırmıs olablir. hem para almadıgının takibini yapmıs olur, hemde sen sileceği farkedip onu düzeltip arabayı çalıştırmak için zaman kaybetmenden yararlanıp seni yakalayıp tahsilata gelecek :D

tiseduba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
inşallah öyledir... valla biri makbuzu alıp silecegi ole bırakmamıstır inşallah... en azından haberimiz olurdu...