chip tuning yaptırmak

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
bide bu chip olayının box olanlarıda var :D

onurakalin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben geçen race chip taktırdım box oluyor aracın çekişi çok değişti fakat 3 devirde araç gaz kesiyodu motor arıza lambasını yaktı söktük bakalım simdi adamlar almanyaya görüştüklerini sorunu hallediceklerini söylediler bekliyorum aracım 1.3 cdti

Nida

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.nidasan.com
1.7 dti larda chip uygulaması 75 bg den ortalama 90 - 95 bg kadar artıyor. Bende bir yandan araştırmalara devam ediyorum. Yakında başlayacağım çalışmalara arkadaşlar...

onurakalin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet 3000 3500devir aralığında bir anda gazdan kesilip sonra devam ediyordu

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
bendede ilk kalkarken gaz yememe sorunu oluyor ama her zaman yapmıyor ve stop ediyor race chip pro var aynı şekilde

tekelioglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim aracımda da Mehmet abinin yapmış olduğu chip tuning var.Ben çok memnunum nazar değmesin.Aynı zamanda katalizör ve egr valfimde iptal durumda.Ayrıca Çağatay bence hava filtrene ve mazot filtrene bir bak.Özellikle ülkemizde malum çok temiz mazot yok bir çoğu su karıştırıyor bundan dolayı özellikle mazot filtresi çabuk hırpalanıyor.

Son düzenleme:

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Benim aracımda da Mehmet abinin yapmış olduğu chip tuning var.Ben çok memnunum nazar değmesin.Aynı zamanda katalizör ve egr valfimde iptal durumda.Ayrıca Çağatay bence hava filtrene ve mazot filtrene bir bak.Özellikle ülkemizde malum çok temiz mazot yok bir çoğu su karıştırıyor bundan dolayı özellikle mazot filtresi çabuk hırpalanıyor.

daha arabam yeni 620 kmde mazot aldım bşka bi bpden adamlar sulu mu koymuş ne koymuşsa ondan yapıyormuş şerefsiz insan dolu bide istasyondan çıkarken herif kıs kıs gülüyordu bozulsaydı valla gidip vurcaktım herifi daha 10 günlükken oldu bu olay

tekelioglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben benzin konusunda bp'ye güvenebilirim ancak motorinde kesinlikle güvenmem.Sana şöyle bir örnek veriyim annemin aracı benzinli sürekli bp'den alınır benzini.Ben geçen opetten benzin koydum resmen çekiş değişti.Cidden de böyledir bp'den aldığın yakıttan bir çok zaman performans alamazsın.Ayrıca bp'nin okyanusta bir tankerimi ne batmıştı ve bundan dolayı çok büyük cezalar yediler.Şirket ekonomisinin çok iyi konumda olduğunu düşünmüyorum.Bundan dolayıda kalitesini düşürebileceğini düşünüyorum.Sana tavsiyem opet yada shell gtl motorin al.Opeti sürekli kullanıyorum gayet memnunum.Shell gtl'de kullandım performans çizgisi gayet güzel ama normal motorine oranla daha fazla tüketim oluyor.