Cid ekran tarih göstermesi mümkünmüdür?

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar sonunda yaptım.cid ekranı tech2 den programladık radıo yok seçerek ayar menüsünü aktif edebildik süper oldu benim için.
68adbce3b3c648327986282932cf6e7e.jpg

3aa6b1a850fff4d4bafae3889f388eaa.jpg

Herkese teşekkürler tech2 nin opelde şart olduğunu söylemek lazım.opcom ile spesifik işlemler yapılabiliyor yani her araca her modele uymayabiliyor.düşünen arkadaşlar aracına multimedya takanlar bu menüyü opcom ile olmazsa tech2 ile güvenlik kodu olmadan rahatlıkla aktif edebilirler

Sony Z5 cihazımdan tapatalk ile gönderildi

dervis2007

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cihazın markası nedir? Android mi?

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet android 4.4.4 avgo

Sony Z5 cihazımdan tapatalk ile gönderildi

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Sevindim olmasına . Güle güle kullan .

Karatepe26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende de opel astra h hb var bu cıd ekranı nereden ve kaç paraya bulabilirim. Bu konuda bilgi verebilirmisiniz.

Uzmcvsselcuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim opel vectra c 2005 in dable teybi taktigimdan dolayı bu yol bilgisayarı ekranındaki tarih saat te yanlış gösteriyor ve duzeltemiyorum orjinal teyip olmadığından dolayı bunun içinde bildiginiz bir çözümü varmı acaba

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim opel vectra c 2005 in dable teybi taktigimdan dolayı bu yol bilgisayarı ekranındaki tarih saat te yanlış gösteriyor ve duzeltemiyorum orjinal teyip olmadığından dolayı bunun içinde bildiginiz bir çözümü varmı acaba
Tabiki çözümü var multşmedya ayarlarından bi menüden yolbilgisayarı saat tarih ayarı yapılabiliyor olmalı mutlaka.menü açıldıktan sonra direksiyondaki sol tuşlarla ayar yapıcaksın

E6653 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende de opel astra h hb var bu cıd ekranı nereden ve kaç paraya bulabilirim. Bu konuda bilgi verebilirmisiniz.
İnanın bilgim yok bendeki orjinal.ama geçen gün bi arkadaşım 400 tl ye çok temiz ve sağlam bir cid satın aldı hurdacıdan üstelik çerçevesi ile.şans işi biraz.sahibinden üzerindrn 900 lira civarı sıfır satışı olmalı araştırın biraz

E6653 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi