çift kapi kilitlemeyle otomatik cam kapatma

sertancay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astraopc´isimli üyeden Alıntı
Ne satisi birader o devrenin maliyeti zaten 20 lira kusura bakma kar yapcak olsam sahibindene koyar link atardim tovbe tovbe.

devrenin maliyeti 20 lira mı orada dur bi.sen malzemeleri nereden getirtiyorsun bilmediğimiz ayrı bir gezegenden mi?

doğru çıkar amaçlı yapmadığın belli devreyi...

daha gelişmişi derken herhalde ses komutuyla camları filan kapatır açar herhalde ...

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Sertan bey, evet ben marstan aliyorum devre elemanlarimi :D tabiki devre elemanlarinin fiyatlari bellidir, ancak sizin ki gibi bir deve bile 5 tl ye mal olur, buna baski devresi, kutusu, soketleride dahil ettinmi fiyat budur cok degildir arkadaslar maliyeti neyse onu soyledim ama sizinki gibide yapilabilir ancak bu derli toplu gayet guzel bir sistemdi, bu kadar laf edilecegini bilsem yazmazdim zaten forumunuzun mantigini iki gunde cozdum gruplar var ve mesaj sayisina gore muamele yapiyorsunuz cok acayip bir ortam var daha mantikli olunmasi gerekirdi.

Bu arada sesle acanida yapariz paradan haber ver sen, bu kadar cok bilen varken neden biri su arkadasa bir devre yapibda gondermemis merak ettim ben yapacam gonderecem ucretsiz. devreyi isteyen mesaj atsin yapip gonderiyorum :(

Ilginc insanlarsiniz yaws :D

sertancay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
doğru ilginç insanlarız 20 lira dedikten sonra bedava yapma fikri ilginç...
5 lira malzeme fiyatı baskı devre artı kutu 15 lira çok uygun fiyat

sertancay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sitenin mantığınıda iki günde çözmüşsünüz bravo...siz satürnden bile malzeme getirebilirsiniz artık

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Ya sen okuduklarini anlamiyormusun, ben sana bir resim atayim baride yaptiginiz devre ile benim dedigim arasindaki farki gor ne diyeyim zaten artik yapacakda degillimya neyse ama farki gorde anla bari ne diyeyim artik :D

Ekli dosyalar

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    28.3 KB · Görüntüleme: 80

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
sitenin mantığınıda iki günde çözmüşsünüz bravo...siz satürnden bile malzeme getirebilirsiniz artık

off topic yaptiniz yaw konuyu sarmaya adam ariyormusnuz ilginc konunuzu off yapmayin arkadaslar siz yazin ben cevaplarim :D :kop: :kop: Benim camlar sesle kapaniyo siz kendinizi dusnun :D

sertancay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne güzel devreyi yapacaktın bana göndersene ben üzerindekini sökeyim seninki çok şekil olmuş yanlız ses olayınıda kodlarsan sevinirim sadece benim sesimde kapansın camlar:)
ha bu arada bedava yapacaktın bunu eklemeyi unutmuşum...

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
sana yok bedava :D bilmislere uyuz olurum ben cocuk muhabetti yapma burda :D

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Bende seni birseyden anliyo sandim sen daha elektronikten anlamiyosun gelmissin bana ahkam kesiyosun yapamiyacaginseyler icin niye bukadar konusuyosun anlamadim ki yaparsan konus yapamazsan sus bu kadar konusmussun ama icraat sifir ne buya ne alem adamsiniz siz