çift kapi kilitlemeyle otomatik cam kapatma

Dolphin_mans

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
Ben müsait bi zamanda elektrikçi arkadaşın yaptığı devreyi (yani modülsüz olan )şoför kapısının alt kımında gecen kablolarda yaptığı diyotlu işlemi foto olarak atarım.

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eger Oyle Kapınıyorsa Benim İçin Bir Praktikliği yok yolda giderken kapıyı kilitlersem tüm camlar kapanıcak sonra tekrar elle açılcak.

burakatis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kalendersigorta.net
selam arkadaşlar benim araç 2006 model ön camlar otomatik alarm taktırmadan önce kumandadan kitledğimde camlar kalkmıyodu sonradan alarm taktırdım takan arkadaşa kitlediğimde cam kaldırma modülünüde sordum gerek yok dedi direksiyonun alt tesisatından bi ayrlama yaptı ve kumandadan kitlediğimde camlarda kapanıyo
ben şimdi arka camlarıda otomatik yaptırmak istiyorum ve bu cam kaldırma için ayrı bi parça taktırmam gerekiyomu yoksa önler gibi arka camlarda aynı tesisattan kalkarmı ?

usuruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba aekadaşlar devreyi yaklaşık iki sendeir kullanıyorum1. diyotla ypılan bağlantı aküden yer birkaç gn arabaya kullanmazsanız akünüz boşalabilir.2. tek kilitlemede camlar kapanmıyor kapatmak isterseniz çift kilitliyorum.3. semaya baktısanız devre filen yok rolenin ustune 4 lehim yapıyorsun bitiyor 5 ytlyi gecmez malzemesiii

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu otomatik içerden kapıları kitlemek için düğme 1.7 dti da çok geride kalıyo. tutulup kalıcam bi gün:) bunu orta konsola falan almak lazım. yada farlara bağlasak farları açınca kapılar kitlense:)

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zafer Abi dirsegini kullan çok basit hemde yorulmadan ben oyle yapıyorum çok pratik ;)

selmete

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anladığım kadarıyla kırmızımavi kahvemavi ve diğer kabloları kesmeden biraz sıyırarak bu devreyi bağlıycaz doğrumu