Çift kilitleme sorunu

gokselkoleli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracım Astra G 2001 edition kumandadan çift kilitleme ile camları kapatamıyorum fakat sürücü kapısından kilitlemeye basılı tutunca camlar kapanıyor kumandadan neden olmuyor bilgisi olan varmı

hkn066

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eger yoksa basit 2 devre ile hallederiz abi :)
çift kilitleme ile çalışmıyorsa muhtemelen yoktur

muratak1976

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım ben 2001 vectra b için yaptırdım. Sende dene derim. Başka bir yere yazdığımı yapıştırdım. Belki işine yarar.

Arkadaşım ben de 2001 comford vardı. Ben 4 camı kumanda dan kaldırma modülünü aktif ettirmiştim.
İlk önce yapman gereken;

1. 4 camı da indir arabandan in. Şoför kapsına kontağı tak ve anahtarı saat yönünde çevir ve bir müddet kontağı öyle tut. Şayet camların 4'ü de kalkıyorsa kumanda dan da 4 cam kapanıyor demektir.

2. tech2 cihazı olan özel veya yetkili servise giderek yaptır. Bilmiyorlarsa tech2 cihazını bağlat, omeganın cam modülü bölümüne girsinler oradan camları otomatik kaldırmayı aktif etsinler.(servisler buna kandırma diyorlar.) Daha sonra camları indir ve kumandanın kapıları kilitleme tuşuna 3-5 saniye basılı tut. Camlarının kapandığını göreceksin. Hadi hayırlı olsun. Anlamadığın bir husus olursa özelden yaz. Telefonla anlatırım.

flashmt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim aracımda akü değişimi sonrası camlar kumandadan kalkmıyorlardı basit bir şekilde camların otomatik kapanmasını aktif ettim,önce 4 camı sonuna kadar indir ve sol ön cam sağ ön cam ve arka camları kaldır ilk camdan itibaren camlar tam kapandığında 3 er sn tuşlarını basılı tut ve bırak.Artık kumandadan 4 camımda kapanıyor bu şekilde ---------Astra 2000 CD.

gokselkoleli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yorum ve yardımlarınız için tşk ederim anahtarı sürücü kilidine taktığımda sürücü tarafını kaldırıyor ancak sol ön arkaları kaldırmıyor

gokselkoleli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kumandadan hiç kapanmıyor camların hepsini indiriyorum sonra tek tek kaldırıyorum her birini kapadıktan sonra kumanda kapama düğmesine 3 sn basılı tutuyorum dogrumu

flashmt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cam kapama düğmesine cam tamamen kalktığında 3 sn basılı tut (her cam için ayrı ayrı 3 sn)..denemek için aç bir camı sonra araçtan çıktığında kumandanın kapama düğmesine bastığında kapılar kilitlendiğinde açık olan camlarda kapanması gerek.Benim aracımda 2-3 sefer akü değişimi yapıldı ve her seferinde bu şekilde yaparak camların otomatik kapanmasını sağladım.

gokselkoleli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tşk ederim deneyeceğim sabah