Cins Ariza Hep Beni Bulur

arifba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
para sıkışmıştır.. servise gidin çıkarırlar..:D

Espri bir yana geçmiş olsun..

halilertekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
tr.netlog.com
elektrik problemi gibi..acilen servise git..bu elektrik arızaları kanser gibi bir yerde başlar diğer yerlerede bulaşır..

burak10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tech 2 cihazıyla yeni versiyon yüklet düzelir. aynı şekilde korna çalmama sorunuda bu şekilde gideriliyor

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tavan aydınlatma lambasının takılı oldugu bakır plaket ileticilerinin bağlandığı plastik tırnakların kırılmasına bağlı olarak kısa devre yaptığını düşündüğüm elektrik tertibatının yol bilgisayarını etkilemiş olduğu düşüncesi ile tavan aydınlatma sistemini komple sokup tekrar sağlam bir şekilde taktım ve ampul ile ilgili sorun çözüldü... daha sonra da yol bilgisayar tuşları ne hikmetse çalışmaya başladı ve şu an bie sorun yok gibi duruyor... para sıkışmış galiba ama ben çıkarttığımı düşünüyorum bunu... ayrıca anahtar senkronizasyonu yaptım ve sorun bundanda kaynaklanıyor olabilir zira kumandanın pili zayıflamıştı... ne kaynaklıdır bilemiyorum artık ama sonuç olarak şu an normal... bu astra h lerden daha neler görecez bakalım...yardım ve önerileriniz için teşekkürler

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konuyu hortlattım çün ki arızalar tekrar baş gösterdi...
farlar açıkken korna da basmamaya başladı...( milli takım zaferini kutlayamadım bile )
yol bilgisayaraını direksiyondan kumanda edemiyorum...

ne yapacağız şimdi arkadaşlar...

erkan34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senin yine arıza galiba bu cim olayı yetkili servise git bi göster bakalım neymiş

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cim değişti benim bir kere...gene mi yapmış ki arıza... bir de cim modul arıza ışığı yakar diye biliyorum ben...

Umut38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş yol bilgisayarının gitmesinin debebi ekran ışık ayarın yarım yada kısık olmasıdır.yükseltirsen o düzelir. aynı sorunu bende yaşadım farları açınca yol bilgisayarı ekranı simsiyah oluyordu ama ışığı aç düzelir. diğerlerininde bir elektrikçiye git hallederler. servis olmadık şeyler yapıp olmadık rakamlar çıkarıyor.servisten ayrılma sanayide elemanlar oluyor onlardan bul.hiç sigorta kutusuyla uğraştınmı .orada yanlış yere sigortada takmış olabilirsin. bence hemen hallettir çünkü kıvılcım atıyordu diye yazmışın allah korusun arabayı yakarsın.