Citroen C4 1.6 e-HDİ 112 Hp.Mcp Görüş/Öneri/Alternatifleri nelerdir?

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kia venga 6 vites 128 beygir şehir içi şehir dışı ortalama yakıt 4.4 10 airbag cam tavan çift sunroof v.b fiyat 41 bin tl.

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yenisini bilmem ama motorları aynı galiba.2006 sını baya kullandım haftasonları arada bir hala kullanmaktayım.Dizel triptonic vites.Gerçekten yakıt sarfiyatı çok ekonomik ve performansı çok çok iyi.Bana göre 1.4 1.6 Benzinli olan arabalarla kıyaslanamaz bile.Hepsine toz yutturur.

noyan141

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben geçenlerde incelemeye gittim araç baya hoş görüntü olarak ancak o zaman daha satışa sunulmamıştı sadece showroomda duruyodu kullanma fırsatı bulamadım.. bakalım hele biraz zaman geçsin nolduğu daha iyi anlaşılır:)

hakan_yucel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
citroen olduğu için biraz soğuk geliyo insanlara ama bu son aksa donanım olarak ve iç mekan olarak baya bi yükseltmiş çıtayı gibi görünüyor,yakıt olarakda dizel pejo ve citroen araçların ekonomide başı çektiğini biliyorum fiyat ve yakıt oranına bakılarak alınabilir bir araç ama kasa olarak hoş değil bana göre..

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Citroen'de kullanılan dizel HDI motor, PSA grubunun diğer üyesi Peugeot'ta, ayrıca Ford'da, ayrıca Volvo'da, ayrıca yeni gelecek (belki de gelmiştir, bilmiyorum) Mazda'da kullanılmaktadır.

Otomatik vitesi tam otomatik değildir, Peugeot'larda kullanılan 6R dedikleri yarı otomatik bir sistemi var. Bizim ET'ler gibi, vuruntu sarsıntı gibi şeyler bunda da var.

Şase 307 ile aynı platform olduğu için çukur ve kasislerde biraz ses yapabilir.

crazy006_206

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
c4 farklı ve tatlı bir bence ve alternatifi yok.. ama gel gelelim fransız buz gibi soğurum..

blucerchiati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence güzel araç:) otomatik dizelci olduğum için tercih edilebiliritesi yüksek benim açımdan:D

send111

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eski bir opelci ve 3 senedir peugeot kullanıcısı olarak 112 hp hdi motor lu yarı otomatik 308 kulanıyorum 1 aydır. yakıt ekonomisi ve performans süper .c4 de kide aynı motor pişman olmassınız

busenedeburdayim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
imajdan dolayı bir miktar soğumuş bulunmaktayım araca karşı,,test sürüşü yapmam lazım,,kararımı o zaman verebilirim...