Clio 1 RSI 1.8 8v hakkında

mustafa_atr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dostum 70S uno al performans olarak iyidir hem parca fiyatlari ve bulunurlugu yonunden uzmez seni. ille de performanssa 2.0 20V tipo al

ziza

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Twingo gorunuldugu gibi küçük bi araç değil corsa almadan önce fort ka la twingoya baya bakmistim twingonun arka koltuklar da on koltuk gibi ileri geri yapa biliyo temizini bulursan degerlendir derim

asus zenfone 6

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mert, o fiyatlara alışılmışın dışına çıkıp 70-80 model diesel bir mercedes bakabilirsin , arkadaşım 2 yıl önce 5 bin liraya ilk sahibinden 240D aldı 77 modelmiydi neydi (dik farlılardan) bütün parçalarını ömürlük yapmışlar , hava filtresi kızartma tenceresi gibi bişey mazotla-tinerle yıka geri tak :)
2 yıldır sorunsuzca kullanıyor satmayıda hiç düşünmüyor :) . Açıkçası bende bindiğimde çok hoşuma gitti beşik gibi araba , power direksiyonu ve sanrufu da var :)

onlara da baktım da satranca dönüyo benim araba olaylarım, ya tık diye satabilmem gerekiyo arabayı ya da güç patlamasına yatkın olması gerekiyo. Mersolara da baktım ömürlük olması için, 300TD falan ... Her türlü cayıyorum ya, bi ayran gönül olmuşum 3 aydır arabasız kalınca.
Signum 3.0CDTI buldum önden kazalı, perte çıkmış sanırım. 15 lira istiyolar, satılmazsa elime para geçesiye, alırım onu fiyatı öldürüp. Hazır önden kazalıyken C2 parçalarıyla güncellerim. Bir posta daha para geçince elime K04, big cooler, borulama derken bi 450hp kara tren yaparım gibi fanteziler geçiyo kafamdan. Beni şahin paklar en babasından :D

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
onlara da baktım da satranca dönüyo benim araba olaylarım, ya tık diye satabilmem gerekiyo arabayı ya da güç patlamasına yatkın olması gerekiyo. Mersolara da baktım ömürlük olması için, 300TD falan ... Her türlü cayıyorum ya, bi ayran gönül olmuşum 3 aydır arabasız kalınca.
Signum 3.0CDTI buldum önden kazalı, perte çıkmış sanırım. 15 lira istiyolar, satılmazsa elime para geçesiye, alırım onu fiyatı öldürüp. Hazır önden kazalıyken C2 parçalarıyla güncellerim. Bir posta daha para geçince elime K04, big cooler, borulama derken bi 450hp kara tren yaparım gibi fanteziler geçiyo kafamdan. Beni şahin paklar en babasından :D
Ne diyim hayırlısı olur inşallah :)
Bundan önceki arabam 94 model bi şahindi , uzun bir dönem Ankarada taksiymiş ardından izmire gelmiş oradada bayağı ekmeğini yemişler , en son it-kopuk tayfasından benim elime düştü araba 3.000TL ye aldım arabayı ,arabanın altı komple çuruktu arka çamurluklarda çürükler vardı , motoru saat gibiydi ama , 250 liraya köyde doğramacıda çürüklerini temizletip altına komple kalın saç parça attırdım , 250 lirayada kompresoru olan bi amcaya bel altını komple beyaza boyatttırdım , çil çil oldu araba , ardından iç-dış-motor temizliğe giriştim derken arka koltuğu bir sötüm aman tanrım oda ne :D koltuğun altında boydan boya kaynak izi , benim arabanın yarısı eklemeymiş , hemen geri taktım koltuğu ama araba cıncık gibi oldu 2012 nin ortalarına kadar kullandım onu ama ergenliğimin patlamasını araba ile yaşadım , en son motorunu bitirdim 4.250TL ye sattım :)
35N2649 :rakir: heyt be beyaz güvercinim ne anılarım var onunla :cool:
Bunları neden anlattım hiç bilmiyorum , ama arkadan itiş bir başka...