Clone tech 2 kullanan...

Regionella

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kendimiz bağlayıp açabiliyor muyuz bu özellikleri? servisler çok para istiyor sonuçta.

tech2 veya opcom ile hangi özellikler açılabiliyor?

astra h 2005

corsaedt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astrada bu işler çok kolay ancak astralardaki uec ile corsalardaki bcm arasında hassaslık var. corsalar en ufak müdahalelere pek sıcak bakmıyor ve bozuluyor ben 2 yıldan beri araştırıyorum hatta orjinal tesisatı ingiltereden getirttim.. ayna sensör tesisat her şey dahil ama daha takacak fırsatım olmadı ben touch and connect ve gid ekran retrofit yaptım ayrıca kararan aynayı retrofit yaptım sadece auto light yağmur sensörü kaldı o da olursa esp ve koktuk ısıtmaya geçeceğim..

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
astrada bu işler çok kolay ancak astralardaki uec ile corsalardaki bcm arasında hassaslık var. corsalar en ufak müdahalelere pek sıcak bakmıyor ve bozuluyor ben 2 yıldan beri araştırıyorum hatta orjinal tesisatı ingiltereden getirttim.. ayna sensör tesisat her şey dahil ama daha takacak fırsatım olmadı ben touch and connect ve gid ekran retrofit yaptım ayrıca kararan aynayı retrofit yaptım sadece auto light yağmur sensörü kaldı o da olursa esp ve koktuk ısıtmaya geçeceğim..

Bozulan neresi?

corsaedt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bcm body control modulü en fazla 300 tl sps programlama yapılıp eski haline döner.. bozulan donanım değil yazılım.ben her şeyi deneyecem arkafaşlar gerekirse bcm alacam cosmo..

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
İlla araç ile haberleşmesi mi gerekli? X malı Far sensörü taktırsanız? Aynı şekilde Yağmur da vardır araştırmadım, ön camınızın değişmesi gerekecektir büyük ihtimal.

corsaedt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
camla ilgili bir sıkıntı yok hele bir olsun ama şimdiye kadar yapan görmedim

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
op-com bazı hataları bulamıyor, tech2 de görünen debimetre arızası op-com dan bakınca görünmüyor mesela.

dogacelektronik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel gm mdi

artık yeni nesil araçlarda opel gm mdi arıza tespit cihazı aktif bir şekilde tüm testleri ve tüm modülleeri kodlama işlemi yapan yeni nesil arıza tespit cihazıdır.

gmmdi.net

corsaedt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gds2 corsa d festeklemiyor ancak tech2win ile çalışıyor.. gerçi ona da ne zamana kadar destek verir tartışılır..siz ne kafara satıyorsunuz bana son gitat ve özellikleri atabilir misiniz özelden..