Çok ACIL hatta 1 saatlik Konu---Lassa mı? Brigstone mu?

nuralk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vakti zamanında eski aracıma sıfır lassa miratta almıştım. sıfır iken bile hiç memnun kalmamıştım. aynı aracıma sonraki değişimde bridgestone b330 evo (lassa miratta ile yaklaşık aynı fiyat) aldım. fiyatına göre çok iyi bir lastik. lassa ya göre ise süper ötesi iyi bir lastik.

kesinlikle bridgestone diyorum.

lassa kadar sertleşmez.

lassa - bridgestone aynı zaten diyenlere sakın inanma. fabrikaları aynı olsa bile lastikler kesinlikle aynı değiller.

Son düzenleme:

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben lassa impetus 2'den çok menmundum ama revo denemedim.
yine de lassa al derim.
Brigdestone markasının Formula 1 reklamlarına 60 TL katkım olsun diyorsan o ayrı konu..

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anketmi aç saydım Kafan iyice karıştı Lassa çok sertleşir mi önemli olan o. Yoksa şimdiki lastiklerim 40binde ve diş kalınlığı iyi ama plastik gibi artık

Birde takır tukur gider miyim konfor lazım bize ama dayanıklı da olmalı :D
son 20 dk :D

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anketmi aç saydım Kafan iyice karıştı Lassa çok sertleşir mi önemli olan o. Yoksa şimdiki lastiklerim 40binde ve diş kalınlığı iyi ama plastik gibi artık

Birde takır tukur gider miyim konfor lazım bize ama dayanıklı da olmalı :D
son 20 dk :D
Benim lastiklerim ince yanak olduğundan 215 40 17 belki düzgün fikir vermeyebilir ama şu kadarını söyleyebilirim üç sene 15 km kullandım lastikler bitti kütük gibi oldu forumdan birçok arkadaşımız benim aracı bilir,kullanmışlıkları ya da yolculuk etmişlikleri vardır cuma günü kumho ecsta 711 ile değiştirdim 205 50 16 ebatlarıyla dünya varmış dedirtti bana kumhonun bu derece güzel bir lastik olduğunu da bilmiyordum ayrıca,bir de aracın sesini keseceğim diye kendi iflahım kesildi çok para harcadım ama şimdi bir lastik değişimi ile gürültü patırtıdan kurtuldum :D lastik deyip geçmemek lazım çok çok önemli...

nuralk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Son düzenleme:

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haklısın abi ne diyim ki lastık sertleşmese sorun olmaz zaten 3 sene kadar daha binmeyiz gibi geliyor bana sertleşmeye başladığında zaten arabayı satarız.

Ben kaçtım bir saat sonra yorumlarımı yazarım :D:D

Son düzenleme:

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yapma yaw:S

Good year nasıl ya?

godyear ında kort bezleri bekaert ten geliyor üst serilerin telleride japonya nippon dan ama gene lassa tarafından getirtilip goodyear a veriliyor.

pirellide aynı şekilde. Firmalardaki mühendislerin ortak görüşü yüksek hız serilerinde pirelli zero adamların ii olduklarını kabul ediyorlar.
onun dışında ise bridgestona haliyle lassa, michelin ve pirellinin bazı serileri dışındakileri bir alt kefeye koyuyorlar.

bu arada dünyada tek lazerli birleştirmeyi bridgestone lassa yapıyor diğer firmalar hale solventli bileşim kullanıyorlarmış bu sebepten uluslararası isimde bridgestone haliyle lassa :D en iyi deniyor.