Çok uygun fiyata aldım dedikleriniz buyrun

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçenlerde benim arabanın aynısını 3500 euro'ya mı ne satıyolardı, kafayı yicektim :D
20 kağıt saydım ulan ben buna :(

copcu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende suan bindigim.2004 e220 83bin km deki mersoyu tam bir sene önce 10500 aldim burda fiyatlari suan bile daha yüksek

copcu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araba arayisinda degildim .karsima ilk sahibinden 2005 model her yil tüm bakimlari yapilmis garaj da yatip duran :) 37.000 km 1.8 astra h cosmo cikti hic düsünmeden aldim fiyati 5000 euro.
Abi herkez araba fiyatlarini görünce dibi düsüyo fakat gerisini bilmiyorlar.aylik kullan kullanma nekadar gideri var arabanin herseyi saymak sarti ile valla ben hesapliyorum aylik 200 euro civari gideri var.belki almanya daha ucuzdur.benim araba icin aylik sadece sigorta vergi (kasko deyil )90 -150 euro arasi kisinin kaza oranina göre degisiyor.

Son düzenleme:

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi herkez araba fiyatlarini görünce dibi düsüyo fakat gerisini bilmiyorlar.aylik kullan kullanma nekadar gideri var arabanin herseyi saymak sarti ile valla ben hesapliyorum aylik 200 euro civari gideri var.belki almanya daha ucuzdur.benim araba icin aylik sadece sigorta vergi (kasko deyil )90 -150 euro arasi kisinin kaza oranina göre degisiyor.

önceki bmw ful kaskoydu Mehmet aylik olarak hesaplarsak.
1 aylik vergisi 17 euro.
1. aylik sigortasida 54 euroydu.
suanki astra.teil kosko yani yarim kasko ful degil.
1 aylik vergisi 10 euro.
1.aylik sigortasi.33 euro.
sizin orda bize göre pahali galiba durum onu gösteriyor Mehmet.

copcu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önceki bmw ful kaskoydu Mehmet aylik olarak hesaplarsak.
1 aylik vergisi 17 euro.
1. aylik sigortasida 54 euroydu.
suanki astra.teil kosko yani yarim kasko ful degil.
1 aylik vergisi 10 euro.
1.aylik sigortasi.33 euro.
sizin orda bize göre pahali galiba durum onu gösteriyor Mehmet.

Almanyanin gözünü seveyim.burda beygir uzerinden hesaplaniyor.yine zam gelmis. sigorta basamak usülü diye birsey var.ilk araba aldiginda en yüksekten baliyorsun üc senede bir basamak düsüyordu.kaza yaparsan iki basamak yükseliyor.ben ilk aldigim araba golf4 1.9 tdi 90ps 85 euro ödüyordum gerisini sen dusun.bunlarla bitmiyor tabi park parasi,otoyol ücreti senelik,arabanin servisi vs.derken hesap kabariyor.kisin satmayi bile düsündum bu seferde yazin izine ucakla gitmek gerekiyor.yazin bilet fiyatlarina baktim simdiden ucmus satmaktan vaz gectim bir izin daha yaparsak satip senin aldigin gibi az ps. bir araba düsünecem.