combo, corsa c kronik volant çözümü

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla sana mail attım acele etme diye çok söyledim şimdiye kadar gelmiştin mangalda yapmıştık sana biraz misafir perverlik yapardık

ilhan_vet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla sana mail attım acele etme diye çok söyledim şimdiye kadar gelmiştin mangalda yapmıştık sana biraz misafir perverlik yapardık

saol mustafa, hayırlısı artık, volanları taktırdıkdan sonra yaparız mangal buluşması :) neticede işi hallettik 3 aşagı 5 yukarı önemli olan o, bu arada düşünmen yeter

ilhan_vet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence zaten hepimiz görüşlerimizi tek konu altında belirtelim böylece dağılmamış olur...

Taktıran arkadaşlara tekrar hayırlı olsun, darısı başımıza...

Birde Halim abi ve İlhan aracınızın km sini yazabilir misiniz? Belki fikir verebilir...

benim araçta 80bin yazıo ama bence o 180bin :) o yüzden 180 bin üzerinden degerlendirebiliriz durumu :)

omerserkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mustafa benim araba ne olacak? Sizlerin arabalar düz vites.Benimki easytronic.Aynı astra baskı balatası olmaz ki...
Onun için bir çözüm söyledi mi İsmail Usta?

oguz0505

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu konuyla ilgili mecidiyeköy gülbağ opel istanbul volant arızasını sabit bir volantla arızanın giderildiğine dair tespitlerini yapıp bir corsada deneyerek sonuca ulaşılmıştır yaklaşık takılan volant sayısı 47 araca takılmıştır şu ana kadar araçların birinci araçtan itibaren yaklaşık km si 30000 km de ve halen volantla ilgili bir şikayet gelmemiştir ilgilenen arkadaşlar duyrulur. . .arkadaşlar bilginize Bizzat servisteki resimdeki oktay abimin ağzından ;)

AstraCoupeDriver

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
...

Son düzenleme:

nihavent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.birdemetyasemen.net
Yeni başlık yeni volant yeni km ler hayırlı olsun darısı tüm volant zedelerin başına.

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kusura bakmayın işlerim yoğunluğunda dolayı nete bazen girmekteyim.

fiyat konusuna gelince biz fiyatı halledicez onlarda haklı herkese aynı fiyattan yapamazlar tabii para kazanmazsan olmaz ama halim abi herşeyi gördü fazlasıyla helal ediyor tabii fazla almadılar oda gördü siz merak etmeyin o para işini

AstraCoupeDriver

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
...

Son düzenleme:

misyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emeğinize sağlık bende opel ustasıyım epey zaman düşündügüm uygulama yapamadığım ve hangi volant uydğunu düşündüğüm bir çözümü uygulamasını yapmışsınız ellerinize sağlık