Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

YSJ_GSİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Slm arkadaslar, 2006 combo 1.3cdti Gokyuzu mavisi yavrum sizin garaja dahil olmak istedi kirmak istemedim:). Citalari govde rengine boyatayim resimleri ekleyecegim. Bu arada Opel servisi angel far+ xenon denemesinde bulunmus combolarina gorus mesafesi cok fazla kisaldi sikayetinde bulundular direk caydm. Sizlerde durum nedir? İstisnayi bir durum mudur?
Alakası Yok ;) Bundan emin ol koyduun far ve xenon kaliteliyse böle bi sorun yaşamazsın ;)

Ac1DBuRn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hadi bakalim gene arastirmaya basladim. Bir fiyat alayim 500'un altinda cikarsa xenon-far 2lisi yaptiracagim. Bakalim maviye nasil gidicek siyah angel :)

YSJ_GSİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Angelini Sonar Xenonuda M-TEC al gör aradaki farkı ;) tabi böyle 600 YTL ne falan maal olur :D

Ac1DBuRn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
toplammi 600e gelir? Oyle ise uygun fiyat. İstanbulda cok meshur modifiye dukkani varmis, tam ismini bilmiyorum banada oradan malzeme veren bir arkdasim bahsetti. Corsa C concept OPC deki on tampondan yaptirtmaya calisacagim ama tabi suan arastirma asamasinda. Kaca yaparlar aynisi olurmu bakacaz.

Ac1DBuRn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada Elifturningdeki Angel sonar markami acaba? Yazmiyorda. Veya nerden alinabilir?

YSJ_GSİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mert Tuning den alabilirsin arkadaşım 350 YTL farlar 250 civarıda MTEC xenonlar tabi MTEC bulabilirsen Kalmadı artık piyasada :(