conta yanığı

aliabdullaharslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben söz dinlerim ustam
madem sende de aynı arabadan war ayrıca ankaradasın galiba bu jant kapaklarını da bulabilrmiyiz
2000 cdx
the İMAM

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben yaklaşık 2 ay önce conta değiştirdim. 200 lirayı gözden çıkartın ustanız tanıdık değilse. benimki tanıdıktı hem işimi sallamadı hemen halletti işçiliğide biraz düşük aldı. conta 35-40 lira bişey olması gerek gerisi işçilik...

ozhanyasar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşalar ben 1 hafta önce değiştircim contalarımı.. 35 tlye conta aldım. alman malı.. 30 tlde işcilik verdim bukadar.şuan cok rahatım.yağ kaçagı felan hiç bir şey yok.motorun ısınmasında bile bir düşüklük oldu.ama sağlam bir ustaya götürün.üst kapağı sökerken nasl olduysa buji kabloları agrıza verdi onlarıda değiştirdim ama :( 60 tl :(:(

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
30 lira işçilik mi. bir hata olmasın. üst kapat contası değil mi. 5 kişi 5 saat uğrastılar yaaa... söküp temizleyip takmak için. elektrikçiler alıyor o parayı.

aliabdullaharslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaw sallamak gibi olmasın ama ben başka bi vectrayı sökerken gördüm aslında biraz kabiliyeti olan biri sökebilir gibime geldi 1 saat falan sürüyo sökmek ama tabi uygulamada da benim anlattığım kadar kolay mı bilemiyorum
2000cdx
the İMAM

ozhanyasar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
30 lira işçilik mi. bir hata olmasın. üst kapat contası değil mi. 5 kişi 5 saat uğrastılar yaaa... söküp temizleyip takmak için. elektrikçiler alıyor o parayı.

abi sen neyden bahsediyorsun ? motorun üst kapagı deil mi ?

gercekden arkadasın dedigi gibi marifetli biride yapabilir onu basit bişey.sökmesi takması 1 saat aldı ya.izledim bende gayet kolay.
aynı güzelce temizledi aralarını kalan lastik conta parçalarını aldı sonra yeni contayı takıp vidalarını bağladı

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
conta 15-30 tl
işcilik30-50 tl
+ne çıkar bahtına kardeş....
sanırım fazla masraf yapmadan sıyırırsın...:)

ozhanyasar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaw sallamak gibi olmasın ama ben başka bi vectrayı sökerken gördüm aslında biraz kabiliyeti olan biri sökebilir gibime geldi 1 saat falan sürüyo sökmek ama tabi uygulamada da benim anlattığım kadar kolay mı bilemiyorum
2000cdx
the İMAM

gecen hafta bizzat ben durdum başında. cok kolay. 30 tl sadece işcilik verdim onu verirken bile acıdım.çünkü çok basit bişydi yaptıgı

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi sen neyden bahsediyorsun ? motorun üst kapagı deil mi ?

gercekden arkadasın dedigi gibi marifetli biride yapabilir onu basit bişey.sökmesi takması 1 saat aldı ya.izledim bende gayet kolay.
aynı güzelce temizledi aralarını kalan lastik conta parçalarını aldı sonra yeni contayı takıp vidalarını bağladı

pardon bi hata olmuş :D benim blok contasıda değişmiş :D
:kop: