Continental Lastikleri mi sakın !!!

HK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kacagidiyo.com.tr
2012 mart ayında aldığım ve 2012 yazı ile 2013 yazında toplamda 20.000 km kullandığım (belki okadar bile yok ) ve bu sene kullanmak için takamayı düşündüğüm sport contact 3 serisi lastilerin iç yanaklardan yarıldığını fark ettik . tabiki Continental Lastik lerinin Ankara eksperi kullanıcı hatası dedi .( bu arada bu lastiklerden bir tanesi 2013 yaz ayında tatil dönüşü otobanda yarıldı malesef tabi biz bunu normal bir patlama şeklinde yorumlamıştık ama şimdi aklıma aynı sorundan yarıldığı geliyor) bir daha Continental Lastik lerinin yanından bile geçmem 1.500 tl para ver 2 yaz kullan ve kullanıcı hatası de hadi biri ikisi anlarım düşük basınçla gezdik . biz bilmiyoruz ya yada körüz lastiklerin havasının indiğini öyle gezdik inik lastiklerle ...

neyse bundan sonra Continental Lastik lerimi tövbe kulağınıza küpe olsun bir dost tavsiyesi

mJfnU9L.jpeg

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Vay anasına ne biçim olmuş ya. Allah vermesin lastiklerim iyi diye yolda bassan güm diye attığında sonuçlar ne olur?

Birde bu kullanıcı hatası mevzusuna uyuz oluyorum... benim ürünün.... diyen yokta...

thugslife

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu lastiklerden bende 2 takım var yaz ve kış olarak, premium contact dediler çok iyi dediler aldık, kesinlikle hiç kimseye önermiyorum, 8 adet lastiği verip farklı bir marka alacağım. büyük geçmiş olsun.

HK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kacagidiyo.com.tr
sorun tek lastikde değil birde 4 ünde de var malesef ben 2 sene jant üstünde gezmişim haberim yokmuş

srTC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gecmis olsun. Aslinda iyi bir marka ama bu denli yaklasimlar tuketiciyi firmadan sogutuyo. Ben dun goodyearin efficen trip modelininaldim ve cok memnunum. Tavsiye ederim

HK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kacagidiyo.com.tr
malesef şöyle bir durum var 26 mart 2012 de almışım tabi kasım 2013 çıkartıp kışlıklar takıldı mart ayı sonunda yeniden taktırayım dedim baktık lastikler bitmiş tabi garanti de 1 hafta ile kaçırdık malesef 2013 kışın çıkartığımızda fark etseydik olay farklı olacaktı

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı lastik benim şuan araçta var ve 5. yılına girdi ama hiç sorun yok. Demekki aynı markanın aynı lastiği herzaman aynı olmuyor. Benzer sorunlar Petlasta, Michelinde de da var deniyor ve yanaklar zayıf bırakıyor diyorlar, 10 sene kullandım birşey yok diyen de var. Artık bizde bilemedik hangisi iyi hangisi değil. Geçmiş olsun diyelim..

HK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kacagidiyo.com.tr
Aynı lastik benim şuan araçta var ve 5. yılına girdi ama hiç sorun yok. Demekki aynı markanın aynı lastiği herzaman aynı olmuyor. Benzer sorunlar Petlasta, Michelinde de da var deniyor ve yanaklar zayıf bırakıyor diyorlar, 10 sene kullandım birşey yok diyen de var. Artık bizde bilemedik hangisi iyi hangisi değil. Geçmiş olsun diyelim..

ebat nedir acaba

bende 225 40 r18 idi