Corsa 1.2 2005 enjoy sport

selcukreis035

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beğenmedim ama kazasız belasız kullan kusura bakma herkesin kendi görüşü bana akülü araba gibi geliyoda

maxwell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
piyasa da çok akülü araba var malüm,bu da benimki:D
bir opelciden beklenmeyecek bir cevap:( ,ama sorun değil...:good:

invisibleagle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
piyasa da çok akülü araba var malüm,bu da benimki:D
bir opelciden beklenmeyecek bir cevap:( ,ama sorun değil...:good:
Aynen katılıyorum arkadaşım.Arkadaşın aracı 10 numaraymış gibi konuşmuş bence.Halbuki standart astra iştee:rulet2:

burak_1987

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
selcukreis035' Alıntı:
beğenmedim ama kazasız belasız kullan kusura bakma herkesin kendi görüşü bana akülü araba gibi geliyoda
beğenmediğin akülü araba şehirçinde senin aracındaha az yer kaplıyo. bunu bilmiyosun sanırım.sen 4 metrelik bir yere zor park ederken bizim gibi aracı olanlar çok rahat bir şekilde park ediyo. bilmiyorum ama senin arabandan bence corsa daha güzel görünüyo. bir araba bu kadarmı tatlı güzel görünür. arkadaşım sende kazasız belasız kullan. herkes fikirlerini söylemekte özgürdür düşüncesiyle yazdım. yanlışım varsa düzeltin veya uyarın. tekrar kazasız belasız kullan kardeşim sen

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimkide akülü araba o zaman biz şikayet etmiyozda başkalarına ne oluyor anlamadım bennn

pejocular bile yorum yaparken durup düşünüyorrr haaa buu opelll diyor ama baksaınıza opel kullanan arkadaşımızın yaptığı yoruma akülü araba vay bee biz demek alırken sıfır aracı akülü diye kakaladılar bizeee üzügünümmm ama ben bu araca bu yorumu yaptıramam...saygılarımla

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim araba harbiden akülü , 12 V 60 Ah :) arkadaş marşa basmak yerine kol mu takıp çeviriyor acaba marş motorunu ?

maxwell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:alkis: Akülü araba sınıfındaki otomobiller aşağıdaki gibidir;
1.Corsa
2.Fiesta
3.Micra
3.Yaris
4.Clio
5.Mini copper
6.106
7.206
8.207
9.Smart
10.Fabia
11....
Yukarıdaki otomobiller markaların mini sınıfda olup herbirinin başlangıç fiyatları 25000 TL. 'dir.;)
Ekonomik sınıf araçlar olup,vergisi,kaskosu düşük,az yakıt sarfeden,park etmesi kolay,şehir içi kullanıma çok uygun araçlardır.:D