Corsa 1.2 twinpor essentia chip tuning

yasnaldo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE MERHABALAR HERKEZE FORUMUNUZA YENİ KATILDIM:good:

BEN CORSANIN 1.2 ESSENTİA MODELİNİ ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM AMA PERFORMANSI PEK YOK DİYORLAR BU ARABAYA CHİP TUNİNG YAPILABİLİR Mİ ? YAPILIRSA NEKADAR ARTAR ? ARTIŞ FAYDA EDER Mİ ? BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLAR YARDIMCI OLURLARSA ÇOK SEVİNİRİM.

teşekkürler..

multicdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.3 cdti 90bg standartı ama bence sana yeter ben 2004 ünü kullandım alasım gelmişti ozaman sonradan yakıtta artış oldu dersin bak :)

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
10 tane de chip yapsan, 5 beygir kazanırsın, kazanamazsın. Atmosferikte bir şey beklemeyin. Eğer şüpheniz varsa kesinlikle almayın, dedikleri gibi. 0 alacaksanız, bayii de test edin.

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.2 essentia kullanıcısıyımç Öncelikle chip tuning verimli olmuyor ve maalesef güç alamıyorsunuz... beklentiniz nedir bilmiyorumç alt devirler cansız birazda geç açılıyor malum ekonomi arabası... Şehir içinde 6,2 litre yakıyorum şehirlerarasında 5 litre yakıyorum... Bu değerler şehir içi 90 km aşmadan... şehirlerarasında ise 110 altına inmeden...
bugüne kadar yalnızca bir kere rampada kaldı araba kaldı dediysem 1 e atıp yeniden kalkmak zorunda kaldım ışıklarda o kadar... onun dışında 5 kişi ve tıka basa bagajla 160 bastı... eşimle beraber tatilde klima açık aydın izmir otobanında 180 de gördü... ben memnunum bence motor ve beygirine göre iyi performans sağlıyor ancak 2. el düşünüyorsanız performans hedefiniz var tabiki turbolu bir araba alıp chip yapıp açık hava filtresi egzoz dp ile desteklemek daha mantıklı olacaktır. Hepsinin yeri ayrı güzel..