Corsa 2004 Easytronic Essentia Dizel Aracımda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mavilerinsesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle Saygılarımı Sunuyorum, Aracım 2004 Model Opel Corsa Dizel easytronic... Az Önce İşyerime Gelirken; Sarı Olan Araç Üzerinde Anahtar Olan Arıza Lambası Yandı ve Aracım Gaz Yememeye Başladı, Devir Göstergesi İlerliyor ancak Araç Gitmiyor, Ayağımı Gazdan Çekiyorum Yavaş Yavaş Gaz Veriyorum O şekilde gidiyor, Sorun Ne Olabilir Daha Önce Karşılaşan Arkadaşlarım Var İse Yardımını Bekliyorum,

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arıza ışığı yaktıysa yüksek ihtimal debriyaj değildir en doğru bilgiyi bilgisayara bağlayarak öğrenebilirisiniz o arıza kodu hangi parçanın arızalı olduğunu gösterir sizde parçaya göre değiştirir yada tamir ettirirsiniz sorun hallolur

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
yakıt basınç hattında sorun vardır genelde bu çıkıyor sorun ama tech2 ile bakılmasında yarar var

mavilerinsesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yakıt basınç hattında sorun vardır genelde bu çıkıyor sorun ama tech2 ile bakılmasında yarar var

teşekkür ederim dediğiniz gibi yakıt yollarında sorun çıktı... sebebi ise bilmediğim bir petrolde almış olduğum iyi mazot sanıpta kaçak mazot olmasıymış... teşekkürle konuyu kapatabilirsiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...