corsa 2012 ön koltuklar sorunu.

pepperdust

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 2 gün önce sıfır corsa 1.3 cdti enjoy aldım.koltukların yanları ve başlıklar deri olanlardan.
Koltuklara oturunca alttan koltuğun iskeletini hissediyorum ve çok rahatsız ediyor,sizlerde durum nasıl,yoksa benim koltuklar hatalı üretimmi.ne yapsam.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
koltuklar sert değil tam tersi yumuşak olduğu için fazla gömülüyor ve azcık da kiloluysa kullanan kişi koltuk iskeletini hissetmek gibi bir durum olabiliyor.
üretim hatası değil de klasik şehiriçi araç koltuğu yapmışlar.

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende 1.3 CDTi sport var aynı koltuk mu bilemiyorum ama böyle bir sorun hiç yaşamadım :/ belki ben 54 kg yım diyedir ama :p

fb_erol_1317

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
doğrudur benmde 2010 essentia koltuklardaki iskelet çoğu kişiyi rahatsız ediyor

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bıktım o iskeletten, inip bindikçe eskidikçe daha da beter oluyor. Yakın zamanda ön 2 koltuğu da döşemeci de istediğim şekilde yaptıracağım.

opelimiseviyorum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam ben 75 kg yim. ben bir rahatsızlık hissetmiyorum şimdilik.

pepperdust

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
demekki bu sorun çoğu kişide var.tam ortadaki iskelet çok rahatsız edici.haftaya cumartesi göstericem servise.
olmadı ince visco bi minder koyarım.

corsa_67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa essentia ön koltuk sertlik iskelet problemi

Arkadaşlar merhabalar. Bende aranıza yeni katıldım. 2 gün önce Yeni Corsa aldım. Essentia easytronic modeli. Benimde ön yolcu koltuğu iskeleti hissediliyor. Nasıl bir çözüm ürettiniz. Servise ve aldığım yerede gösterip soracam. Eşim hafif olduğu için bişey hissetmedim diyor ama ben oturdum rahatsız oldum. Koltuğun arkaya doğru kısmı yumuşak olduğu için oturunca baldır kısmında bir sertlik hissettiriyor. alttan baktığımda iskelet kısmı olduğunu gördüm. Minder dışında çözüm üreten var mı?. Sıfır araba alıyoz bide bunun için minder koymak çok gıcık.:mad:

frhtnl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de koltuktan rahatsızlık duydum. Uzun yolda insanın belini çok yoruyor, ayrıca arkadaşın dediği gibi baldır kısmını çok sıkıyor dolaşımı engelliyor. Aracın şehir içi aracı olmasından dolayı bu sıkıntıların olduğunu düşünüyorum.