Corsa b gösterge cami nasil sökülür???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hakanbozduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Göstergeler için yuvarlak krom aldim ancak gösterge panelinin camini çikartmam gerekiyor. Nasil yapilacağini bilen varsa anlatirsa sevinirim.

bedevi1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARhadaşım Kadranı komple çıkarttın mı ? çıkattın ise tırnakları var çok basit hemen çıkıyor
Çıkartamadın ise direksiyonu sağa sola çevir altından 2 adet plastik parça göreceksin
onları düz tornavida ile çıkart altından yıldız iki vida çıkacak sök direksiyonun altında 3 adet vida var onları sök daha sonra kadranın üst tarafında 1 vida var onu sök 2 adet kadran ceberinin sag ve solunda vidalar var onu sök ardından kadran çercevesini çıkar
asıl kadranı tutan sağlı sollu iki vida var onları sökünce eline gelir kolay gelsin

hakanbozduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok teşekkürler. anlattığın gibi aynen oldu. allah senden razı olsun. akıl akıldan üstündür.

bedevi1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
FAydalı olabildiysem ne mutlu ...............
Çok kurcaladım ordan biliyorum..........

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Opelim net'e hoş geldin;

Üye tanıtımın bulunmamaktadır. Forum kuralları gereği kendini öncelikle 'üye arşivi' ana başlığı altında tanıtmalısın. Bu konu ile ilgili yardımı 'tanıtım formatı' başlığından alabilirsin. Tanıtım yapılmasından sonra özel mesaj ile bildirirseniz silinmiş olan mesajlarınız geri getirilecektir. Tanıtım süresince açtığınız konular kilitlenecek, daha sonraki mesajlarınız silinecektir. Anlayışınız için teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...