Corsa b kilometre sensörü

hsyncl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 97 model corsa b var 1.4. İki gün önce kilometre ve hız göstergesi durdu çalışmadı birdaha. Elektrikçi kilometre sensörü bozuk dedi ve 400 tl istiyorlar parçaya. Muayene için bir hafta içerisinde hallrtmem lazım. Çözüm önerisi olan var mı? Tamiri falan mümkün mü?

FrtmL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
100 Liraya 15 gün once biz aldık parcayı takması kolay elin yatkınsa sen takabilirsin yoksa 20 liraya takarlar usta parcalama kendini arastir internetten bulursun

halit69

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öyle zor bir şey değil benim arabada üstünden geçen hortumu takarken usta sensörü yerinden oynatmıştı baktım km çalışmıyor sonra elimle bastırınca oturdu o günden beri hiç sorun yok dikkatli bakınca görünür yerdedir

kurtulus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba, 98 model opel corsa swing aracımın kilometre saati 20-25 kilometre gittikten sonra 0'a düşüyor. arada bir düzeliyor.
kiloetre sensörünü değiştirdim düzeldi. Ancak bugün yani 2hafta sonra tekrar aynı sorunu verdi, (arcım klimasız), sıcak kavayı kapattım düzeldi yaklaşık 5km gösterge çalışmadı.
Sebebi ne olabilir. iyi akşamlar

halit69

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba, 98 model opel corsa swing aracımın kilometre saati 20-25 kilometre gittikten sonra 0'a düşüyor. arada bir düzeliyor.
kiloetre sensörünü değiştirdim düzeldi. Ancak bugün yani 2hafta sonra tekrar aynı sorunu verdi, (arcım klimasız), sıcak kavayı kapattım düzeldi yaklaşık 5km gösterge çalışmadı.
Sebebi ne olabilir. iyi akşamlar

bir temassızlık olabilir

Son düzenleme: