corsa b kullananlar km'de kaç kuruş yakıyorlar

adidas19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
60 lt gaz ıle bugun denedım 1.4 16 v 377 km yaptı tabı bu ılceye gıdıp gelen bı arac aradada sehır ıcı kullanılıyor lpg lıtresı 2.95 tl den alındı buda 16 kr yapıyor bu arada soylemeyı unuttum gunluk 80 km uzun yol yapıyor o yolunda bır bolumunde 180 km/h yapıyorum 5 km fılan 2 km de 50 km/h ıle gıdıyorum dıger kalan 70 km 95 km/h ıle kı eskısehırde lpg fiyatı 3 lira dusunun

ugurg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben anlamıyorum arkadaslar herseye baktırdım bı sorun yok lpg lı aracta sehır ıcı 30 tl ye(10lt takrıben) 60 km yol gıdıyor.kafayı yıyecegım audıler yakıyor bu degerı yahuç.sorun nedır sızce
bende 98 otomatik swıng 30 tl benzinle 55 km gidiyo

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 04:23 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 04:18 ----------

arabam sorunsuz 1 yıl oldu alalı kmde benzinde 55 kuruş yakıyor otomatik şehirici ama 3 km gidiyom stop 6 km gidiyom stop hepşehirici dur kalk oturdugum semtde işte bakkala markete hep kısa mesafe ondanmıdır anlamadım otobanda 40 kuruşa düşüyor araç 108.binde satmaya kıyamıyorum.lpg koysam teknokta enjeksiyon fayda olurmuki.yada f kasa astra gazlımı alsam.
ondada km 40 kuruş yakar heralde.
vallah şaşırdım
dünyanın en pahalı yakıtı bizde ondan heralde bu sorunlar:mad:

ALPER KILIK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
60 lt gaz ıle bugun denedım 1.4 16 v 377 km yaptı tabı bu ılceye gıdıp gelen bı arac aradada sehır ıcı kullanılıyor lpg lıtresı 2.95 tl den alındı buda 16 kr yapıyor bu arada soylemeyı unuttum gunluk 80 km uzun yol yapıyor o yolunda bır bolumunde 180 km/h yapıyorum 5 km fılan 2 km de 50 km/h ıle gıdıyorum dıger kalan 70 km 95 km/h ıle kı eskısehırde lpg fiyatı 3 lira dusunun

mesaja o kullanima gÖre cok dÜŞÜk deĞerler İÇerİyor. Hesaplara gÖre sen 100 km'de 5.3 lt tÜketİyorsun. Lakİn bu arabanin fabrİka verİlerİ 5.6 lt dİr. Bİr yanliŞlik var bu İŞte...

west_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gorduklerime inanamiyorum. Ben polo otomatik vites ile sehir ici %9 - 11, sehirdisi 7-8 yakarken, siz nerdeyse lpg ile 15 kurus yakip birde benzin uretip depo fulleniyor diyeceksiniz diye korktum.

Ne isse butun forumlarda boyle, en az benim arabam yakar sevdasi var herkeste

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com
Corsa B Gsi ile Tigra aynı sayılır, kmde kapı gibi 55 kuruş yakıyor şehiriçi LPG yok.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

adidas19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mesaja o kullanima gÖre cok dÜŞÜk deĞerler İÇerİyor. Hesaplara gÖre sen 100 km'de 5.3 lt tÜketİyorsun. Lakİn bu arabanin fabrİka verİlerİ 5.6 lt dİr. Bİr yanliŞlik var bu İŞte...

Fabrika verilerini bilmem de benim yazdığım değerlerde yaktı ve yazdım.fabrıka verılerınde verılen 0-100 km/h örnek 10 sanıye diyorsa bi aracta 8 sanıyede alıyorum.yanı ortama fabrika değerleri ile gerçek yaşam farklı olabilir
Üçün Beşin aramızda lafı olmaz...:)