Corsa C 1.2 LPG Değerleri

twinport41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım Öncelikle Böyle konuyu açtığın için teşekkr ederim Görmeseydim bn açıcaktım :)

Bu corsalara Landirenzo diye bi sıralı sistem lpg önerdiler.performansta fazla düşüş Yaşanmıyormuş. Fakat Okadar Çok Marka Var ki İnsan yine de Tereddüte düşüyor.
Bir Forumda da Bu twinport motorlara Lpg uyumlu değilmiymiş Öyle bir yazı okudum ,Fakat Pek fazla inanmıorum açıkcası lpg şart :D

twinport41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba...2006 corsa 1.2 twinport aracıma lovato lpg taktırdım.suan ıcı bır sorun yok.çekişte gayet guzel.ben arabayı agresif kullanan biri değilim zaten.yakıt hesabımda ılk depoyu fullettım 65 tl:) 108,6 km gıttıkten sonra tekrar fullettım 7,16 lt lpg aldım.oda 16,13 tl.gayet ıyı gıbı duruyor.sımdı bıde depo bıtene kadar gıdecegım bakalım kac km yapacagım.

65 tl ye 108 km mi :S ??

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım Öncelikle Böyle konuyu açtığın için teşekkr ederim Görmeseydim bn açıcaktım :)

Bu corsalara Landirenzo diye bi sıralı sistem lpg önerdiler.performansta fazla düşüş Yaşanmıyormuş. Fakat Okadar Çok Marka Var ki İnsan yine de Tereddüte düşüyor.
Bir Forumda da Bu twinport motorlara Lpg uyumlu değilmiymiş Öyle bir yazı okudum ,Fakat Pek fazla inanmıorum açıkcası lpg şart :D

Abi rica ederim :) twinport motorlara uyum konusunu bende okudum mantıklıda geliyor açıkçası ama vazgeçtim lpg işinden amorti etmesi baya zor belli km nin altında aylık katettiğim yol bu yüzden gerek duymadım daha snra

twinport41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi rica ederim :) twinport motorlara uyum konusunu bende okudum mantıklıda geliyor açıkçası ama vazgeçtim lpg işinden amorti etmesi baya zor belli km nin altında aylık katettiğim yol bu yüzden gerek duymadım daha snra

sn bnm abimsin bn 21 yaşındayım 89 yerine 68 yazmışım yanlışlıkla düzeltemiomda :D

Bn depoyu fulluorm 172 tl 600 km zar zor Gidio Lpg taktırırsam %50 ye yakın tasarruf Oluo :)

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
sn bnm abimsin bn 21 yaşındayım 89 yerine 68 yazmışım yanlışlıkla düzeltemiomda :D

Bn depoyu fulluorm 172 tl 600 km zar zor Gidio Lpg taktırırsam %50 ye yakın tasarruf Oluo :)

:D bir depo ile ben en son 500km gitmiştim 600 zar zor bence iyi fazlada bişi beklemmek lazım malum 4 tl küsür litre fiyatları ;)

meister78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben enson benzinde 178,50 tl ful depo ile 650 km yaptım.ama dediğim gibi arabayı zorlamıyorum pek fazla 90 gecmem.ama yınede fazla geldıgı ıcın lpg taktırdım.ayda ortalama 1200-1500 km yol yapıyorum.mantıklı oldugunu dusundugum ıcın hemde ekonomık taktırdım.tabı daha cok yenı bır haftadır kullanıyorum.suan sorunsuz bu arada aracın triptonıc vites.

f_koca5055

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar belki inanmayacaksınız ama ben 45litre ile yani tam dolu depo ile 860km görüyorum,ama şehir dışı çoğunluk ve 90-100km hızla cruise control kullanıyorum çoğu zamanda... bu arada 2005 model 48000km de