Corsa C Angel Farlar :=)

ist_burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bnde kullanılmadı far motoru ztn pekde önemli deildi yane :=)

GlenScotia

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı marka ve model bende var. Far motorunu sorunsuz taktık ve kullanıyorum. İnternette 275-350 TL arası fiyatlara bulabilirsiniz. Piyasada ne kadardır bilmiyorum.

aksel, far motorunu nasıl taktınız. bende de bu angellerden var ama motorunu takmamışlar. yeri varmı rahat takılıyormu yoksa adaptasyon mu yapmak gerekiyor. rahat takılıyorsa bende taktırıyım.

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
aksel, far motorunu nasıl taktınız. bende de bu angellerden var ama motorunu takmamışlar. yeri varmı rahat takılıyormu yoksa adaptasyon mu yapmak gerekiyor. rahat takılıyorsa bende taktırıyım.

Farın arkasında 3 yuva varsa basit olarak motor yeri vardır benm sonar farda 2 yuva var yani motor yeri yok çokta önemli değil şahsen..

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sağ far için konuşuyorum arkasında en sağında ortalarda biyerde olması lazım. Normalde göremezsiniz bunu illaki tampon inecek ve far yerinden sökülecek. Olup olmaması da şansınıza artık :)

GlenScotia

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sağ far için konuşuyorum arkasında en sağında ortalarda biyerde olması lazım. Normalde göremezsiniz bunu illaki tampon inecek ve far yerinden sökülecek. Olup olmaması da şansınıza artık :)

benimkide seninkisi gibi kaşlı olandan :) inş vardır. ben farkları ayarlatamadım. biri anya biri konya bakıyo. vidalar en sonda ama ayar tutmuyor :) sanırım o da motorun olmamasından. bende de simetri hastalıgı var, uzun farlarım çok ayarsız. Ankarada hiçbir yere ayarlatamadım.

Farın arkasında 3 yuva varsa basit olarak motor yeri vardır benm sonar farda 2 yuva var yani motor yeri yok çokta önemli değil şahsen..

dostum seninkisi eski modelinden. akselle benimkinde sinyaller en dışta, üstünde de kaş var. Markası sonardı sanırım. bi dandiği varmış, bi iyisi. benimkisi iyisinden işte :) ama markası ne bilmiyorum :p

ExtremeFx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Junyan Marka olaßilirmi :)

Sahsen bende taktırdım daha 2 hafta once vee 300 tl ye :)

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimkide seninkisi gibi kaşlı olandan :) inş vardır. ben farkları ayarlatamadım. biri anya biri konya bakıyo. vidalar en sonda ama ayar tutmuyor :) sanırım o da motorun olmamasından. bende de simetri hastalıgı var, uzun farlarım çok ayarsız. Ankarada hiçbir yere ayarlatamadım.

dostum seninkisi eski modelinden. akselle benimkinde sinyaller en dışta, üstünde de kaş var. Markası sonardı sanırım. bi dandiği varmış, bi iyisi. benimkisi iyisinden işte :) ama markası ne bilmiyorum :p

Sizdeki far yukardaki resmdekilerle aynı ise markası Junyan. muebbet'in farları sonar kendisi biliyor zaten özelliklerini :) Uzunlar bende aynı ayarda yanıyor fakat performanslı değil eski uzunlarım gibi.