corsa c baskı balata

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ıyı aksamlar arakdaslar..
1.4 corsa aracımda bı kac gundur bıseyler olacagını hıssedıyodum zaten :=)
bugun debrıyaj takılmaya başladı cok trafıkte olunca ılk kalkısta dıpte tutuyor vıtese zor gecıyor atıyorum boşa bas cek yapıyorum bı kac kez duzelıyor gene takılıyor felan..
balata degıselı 60 65 bın olmustur volan dahıl degıstermek mı lazımdır? yada baskıdamıdır sorun yada başka bıseydemıdır??

hangı marka alayım nerden alayım? nette baktım sacsh baskı balata 180 rulman luk 230 240 aralarında ustayada sorucam fıyatlaır bıde bakalım ne dıcek.

Son düzenleme:

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Emareler baskı balatanın bittiğini işaret ediyor ama 60-65 bin km de standartların bayağı altında. Sürüş esnasında ayağınızın ağırlığını sürekli devriyaja veriyorsanız başka tabi. Viteste hareket halinde iken gaza yüklendiğinizde devir saati birden yükselmesine rağmen araç ivmelenmiyorsa garanti baskı balata bitiktir

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ıste sorunda orda ya zaten hayatta ayagımı debrıyajda tutmam devırlenmede hıc bır sıkıntım yok devır ve km sayaclarına hep dıkkat ederım boyle bıseyın cıkması sorun oldu çekişte bı sorun yok yokuslarda sorun yok kaydırma yok ama bole bısı cıktı başıma sımdı

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
O zaman muhtemelen mekanik bir sorun vardır. Bilya böyle bir arıza yaparmı bilmem ama debriyaj merkezi diye bir parçada var bildiğim kadarıyla

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hıdrolık bılya ust merkez mı artık ne artık hava yapıyomus ustaya gosterdım sabahları kalkmadan 3 5 defa bas debrıyaja bısı olmaz dedı zaten en cok sabahları yapıyor bole ıdare et daha sonra baktın oda kurtarmıyor o zaman getır degıstırelım dedı