Corsa C Direksiyon Sertleşmesi

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
eps servo motoru olabilir bazı modellerde alt kısımda ayar yeri var ordan ayar yapılabiliyor söküp baktırın ayar varsa sorun düzeltilir.

jr1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün bilgisayara bağlattım sanayide bir sorun çıkmadı usta lifte aldı baktı ama pek bişey anladığını sanmıyorum birde sizin dediğiniz şeyi söyleyeyim.
Son çare adanaya servise götürücez artık 1-2 ay böyle idare edip

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün gösterme fırsatım olmadı da senin araçta da mı aynı problem vardı sola doğru normal sağa doğru iste çok aşırı sert

aküyü değiştirdim düzeldi zaten farları açın sağa sola çevirin ampuller çok kısılıyorsa odur

cemilorcun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lastiklerin havasını kontrol ettirdinizmi bir de iki lastiğinde dişleri ne durumda çok basit bir cevapmış gibi görünsede işinize yarayabilir

jr1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aküyü değiştirdim düzeldi zaten farları açın sağa sola çevirin ampuller çok kısılıyorsa odur
Denedim fakat ampullerde bi değişiklik olmadı gerçi araçta xenon var belki o yüzdendir ama ilk fırsatta başka bi aküyü takıp deneyeyim gerçekten çok canımı sıkmaya başladı bu durum

jr1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lastiklerin havasını kontrol ettirdinizmi bir de iki lastiğinde dişleri ne durumda çok basit bir cevapmış gibi görünsede işinize yarayabilir
Kontrol ettim ama pek bi fark yok iki lastiktede

madmax009

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1-2 ay önce 2001 model 1.4 corsa comfort satın aldım aracı aldığımda direksiyon sola doğru normal fakat sağa doğru çok sert dönüyordu başlarda pek önemsemedim ama artık can sıkacak boyuta geldi.

Daha önce böyle bir sorun yaşayan var mı veya herhangi bir çözüm öneriniz? Aracın üzerinde 16" jant var bunun bi etkisi olur mu bu problemde ?

aynı sorun ben de de var benim araçta 2001 model 1.4 Elegance siz halledebildiniz mi